Web sayfasından Sorgulama yapma ve sonuçlarını görünteleme

Excel Vers. ve Dili
2007&2010
Merhabalar Sayın Üstadlarım;

Sizlerden bir ricam var yardımcı olursanız memnun olurum.
İsteğimi ekteki örnek dosyamda anlattım umarım yapılabilir. Ancak web sayfası dedim ama bu sayfanın yapılmasını istiyorum aslında istedğim html uzantılı tek bir sayfa olması bu sayfanın bir tablodan veri getirmesini ve görüntülenmesini istiyorum. Örnek dosyam excel üzerinde web sayfası ister exceldeki bilgileri okusun ister access tablosunda okusun her türlü uygulamaya açığım. exceldeki tabloyu accces te kullanabilirsiniz. web sayfası (html olur) içinde örnek tasarladım nasıl bir şey istediğim konusunda .. umarım yapılabilir Çok Çok teşekkür ederim. Saygılarımla.
Bu arada tabloda ufak bir data yolladım. Asıl datam 700.000 satır bu sebeple her türlü öneriye açğım datanın access yada excelde olması konusunda ama sorgulama webden olmalı olmuyorsada acceesde güzelbir form ile sorgu sonucunu gösterme olursa oda olur. ancak datayı kullanıcılar göremecek hatta şifreli olacak ayrıca kullancı tanımlanabilecek...yardımcı olanlara şimiden teşekkürler.. bu isteğimi tam anlamıyla Gerçekleştirmem durumunda bir hediye göndermek isterim sizlere.

Ekli dosyalar

Son düzenleme: