wordden excele fonksiyon makro yazım yeri

Excel Vers. ve Dili
office 2003
türkçe windows
selamlar;
soru 1 -wordde 45 sayfalık bir döküman var.bu dökümanda resimlerde var.ben bunu kopyala özel yapıştır dediğim zaman ya yazım düzenini bozuyor.yada resimleri almıyor.meta dosyası olarak kopyalamaya çalıştığımda sadece 1 sayfasını alıyor.nasıl bir yol izlemem lazımki ben 45 sayfalık dökümanı olduğu gibi düzenli bir şekilde excele yapıştırabileyim.
soru 2- ben bir fonksiyon yada makroyu modülemi sayfa 1 e mi yada this bookamı yazacağımı nasıl bileceğim. soru 3. örneğin excelin boş sayfasını ben jpeg olarak nasıl yapabilirim. soru 4 şuana kadar gönderilen alınan yapılan örneklerin hepsini (çok zaman alsa bile) indirip yada not alıp kendi bilgisayarımda bulundurmanın hem foruma yada herhngi bir şekilde sakıncası varmıdır.
Aynı anda fazla soru sorduğumun farkındayım yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
Excel 2000 Ing.
ynt1: dosyanızdan birkaç sayfa gönderin onun üzerinde çalışalım,
döngüye bağlayıp diğer sayfaları da kendisi aktarsın. tabi yapabilirsek..

ynt2: tam anlamadım ama Excel deshanesine bir göz at. bu işini çozecektir.
http://www.excel.web.tr/viewforum.php?f=30

ynt3: önce klavyeden prt.sc yazan bir tuş var ona basarsınız sonra da paint gibi bir resim programını açarak edit menüsünde yapıştır menüsüne tıklayarak yapıştırabilirsiniz. bu işlem o anki ekran göründütüsünü yakalar

ynt4: hiçbir sakıncası yoktur. zaten formun amacı yardımlaşma ...

Excel Vers. ve Dili
office 2003
türkçe windows
print screen sysrg bilgi için çok teşekkürler isa bey.
worddeki belgeyi excele kopyalanacak bir örnek ektedir.excele yapıştır dediğimde excelde 116 satır gibi satırı taşmasını istemiyorum.wordde görüntü nasıl ise o şekilde çıkmasını istiyorum teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2000 Ing.
merhaba,
bu dosyada belli bir sistematik yok bunun için bu tur çalışmaları
elle düzenleyerek aktarmalısınız..