Worksheet kopyalarken

iki çalışma sayfam arasında formül bağlantısı var ve yeni bir tane kopya oluşturduğumda bir yandaki çalışma sayfasıyla aynı bağlantının olmasını istiyorum ama yeni sayfalar hep baştaki çalışma sayfasıyla bağlantı kurmuş olarak geliyor. Günlük devir işlerim için bir gün önceye ait sayfayla aynı formülü sürdürmek için ne yapabilirim. İlginize Teşekkürler.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Formüllerinizi dolaylı fonksiyonu ile sabitleyebilirsiniz. Örnek için dosya eklemenizi öneririm.

Formüllerimi sabitlemeyi $ sembolüyle yapmayı biliyorum ama amacım çalışma sayfası değiştirip yaptığım formülü copyaladığımda formül kodundaki çalışma sayfasının satır ve sütun kodları gibi bir yandaki çalışma sayfasının adı olarak değişmesini isityorum. Ufak bir exel örneği eklemeye çalışıcam şimdi teşekkürler ilginize

aşağıda örnek olarak eklediğim dosyada yapmak istediğim,"gün2" çalışma sayfasının kopyasını "gün3" çalışma sayfasına yapıştırdığımda veya kopyasını çıkardığımda, "dünden devir hücresinin" "gün1" çalışma sayfasından değil de "gün2" yani bir yandaki çalışma sayfasından verileri alması. Bunu nasıl yapabilirim.Teşekkürler