YAPILAN ÇALIŞMAYI PROGRAM GÖRÜNÜMÜNE ÇEVİRMEK

Excel Vers. ve Dili
exel
MERHABA ARKADAŞLAR

YAPMIŞ OLDUĞUM BİR ACCESS ÇALIŞMASINI PROGRAM GÖRÜMÜNE SOKMAK İSTİYORUM BUNUN İÇİN İZLEMEM GEREKEN YOK NEDİR ACABA YANİ TASARIM GÖRÜMÜNDE AÇILMASINI İSTEMİYORUM HAZIRLADIĞIM FORMLARI AÇILMASINI İSTİYORUM BAŞLANGIÇ BÖLÜMÜNE FORM TANITIYORUM FAKAT YİNEDE TASARIM GÖRÜMÜNDE AÇIYOR

TEŞEKKÜRLER

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
mde formatına çevirirsen formlar ve raporlar tasarım görünümünde açılmazlar.
ben açıyorum ama!

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
şey smmustafa 'nın söylediğini tam anlamadım ama
ibrahim bey 'in Nasıl? sorusunu anladım.

forumda maaş programı vardı eskiden indirdim. çok güzel olmuş herhalde buradaki örnekte olduğu gibi veritabanı açılmadan direkt ekrana form gelsin isteniyor. Eğer soru yada sorun buysa maaş programına bakmanızı öneririm.
kodlar açık ... :mrgreen:

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın smmustafa,
Hiç forumlarda veya ileti gönderilirken mesajın hep büyük harfle yazıldığını gördünüz mü? (Ne anlama geldiğini arştırın)
Sorunuza gelince
Eğer uygulama çalışınca bir başlangıç formu ile başlamasını istiyorsanız bu ya makro ile ya da VBA kodları ile mümkün. Forumda yeteri kadar örnek ve açıklama var bir araştırma yapmanız yeterli.
Eğer bir exe dosyası haline getirmekistiyorsanız bu mümkün değil.
İyi çalışmalar

BASLANGIS AYARLARINI DEGISTIRIRSEN OLABILIR

ben sifre bölümü koydum ve acilista sifre soruyor.Kisiye göre menu aciyor.Ama baslangic ayarlarini degistirirsen olabilir.Tasarimda acabilmek icin shift e basarak aciyorsun.
Kolay gelsin.

arkadaşlar herşey güzelde ben maaş örneğini arama yaptırmama rağmen (ki arama kutusuna "maaş" girdim) böyle bi örnek bulamadım yardımcı olabilir misiniz?
Şimdiden sağolun.

Merhaba arkadaşlar bu benim ilk cevabım... açılışta veritabanı penceresinin görüntülenmesini istemiyorsanız sırasıyla araçlar başlangıç ve çıkan pencerede sağ tarafta form sayfa görüntüle var altındaki açılan pencereden başlangıçta görüntülenmesi ni istediğiniz formun adını yazıyorsunuz ....diğer iki kutuyu boş bırakın... bir diğeri ise pencere menüsünün altında gizle var oradan da veri tabanını gizlemen gerekecek ve açılışta senin istediğin form açılacak eğer accessin orj . menüsü görünmesindiyorsan bir menü makrosu hazırlayıp bütün formların özelliklerinden menüçubuğu yazan yere hazırladıığın makronun adını yazmalısın