yardımcı olan ve olmayan herkese teşekkürler

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba
bu şekilde yakınan ilk siz değilsiniz.

1- sorunuz anlaşılmamış olabilir
2- sorunuz sizin istediğiniz gibi yapılamıyor olabilir
3- sorunuzu yapacak bilgiye sahip olunmayabilir
4- sorunuzu yapacak kadar uzun zamana sahip olunmayabilir
5- sorunuz gözden kaçmış olabilir
6- sorunuzla başka bir arkadaş ilgilenir diye düşünülmüş olabilir
7- soruyu anlamak çözmekden daha uzun zaman alıyor olabilir
...
...
...
liste uzatılabilir, bunlar bahane değil elbet.
ancak şunu bilmekte fayda var; her soruya cevap vermek gibi bir zorunluluk olmaz. gönüllü, bilgilerimizi paylaşmak ve yardım etmek için buradayız.
hepimiz çalışan insanlarız, kendi işlerimiz yoğunsa, çalıştığımız kuruma karşı sorumluluklarımız varsa bizimde bir önceliğimiz olamaz mı?

Excel Vers. ve Dili
microsoft office 2019
teşekkür ederim sayın uzman amele
takdir edersinizki bu saydıklarınıza ve saymadıklarınıza bende katılıyorum ama bizlerde eksiklerimiz için bir beklenti içerisinde cevap bekliyoruz.hiç olmazsa olur veya olmaz niteliğinde bir cevap dahi olsa ona göre hareket ederiz öyle değil mi?

dediğim gibi yinede yardımcı olan ve olamayan arkadaşlara teşekkür ederim.bunu samimiyetle söylüyorum.bunun altında herhangi bir mana veya serzeniş olarak algılanmasın

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba
syn masuk500,
bir isteği yerine getirmek kolay ama olmaz demek zor. belki bir arkadaşımızın aklına çok pratik ve zekice bir çözüm gelir.
kendi adıma burada çok şey öğrendim. hergün de öğrenmeye devam ediyorum.
sitede çok çeşitli örnek ve çözümler var, boş kaldığımda araştırıp öğreniyorum.

benim siteye girişim 1 yıl olmamış, siz 3 yıldır önce bu siteye üye olmuşsunuz. sitede biraz araştırma yapsanız sorduğunuz soruların çoğuna çözüm bulabilir, eksik bilgilerinizi tamamlayabilirdiniz. buraya üye olduğumda belki bende sizinle aynı bilgi seviyesindeydim, sizde biraz ihmalkar davranmış olmuyor musunuz?

Excel Vers. ve Dili
microsoft office 2019
sayın uzman amele
dediğiniz doğrudur ben bir sorun için üye olmuştum ve uzun zamandır girmiyordum siteye ama herhalde yaklaşık 2 aydır buradayım.ayrılmayıda düşünmüyorum yani beni yeni üye olarak görün zaten bende yapabildiğim kadarı ile yapıyorum.bilgimin yetmediği konulardada siteye bakıyorum.ama öyle örnekler varki kendinize göre uyarlamanız için bile belli bir birikim olması şart öyle değilmi sevgili dostum...

not:araştırmadan konu açmıyorum.

Son düzenleme: