yazdır dediğimde veritabanından çıkıyor..

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
1-Bir pojemde bir raporu yazdırmak istediğimde program hata verip kapatıyor
önizlede sorun olmuyor yani önizle ve yazdırda ancak direkt yazdır dediğimde hata veriyor neden olabilir..
2-birde bazı raporlar yazıcıya direk olarak giderken bazıları elle besleme olarak gidiyor yacısı HP laserjet 1010 ayarlıyorum yazıcıyı ancak yinede kendi bildiğini okuyor bazı raporlarda böyle oluyor biraz access'i ilgilendirdiği için soruyorum.
3-200 sayfalık bir raporum var ve bunlardan seçeceğim raporlara ardışık sayı verdirmek istiyorum....nasıl olabilir?

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
Üç (3) soru 14 gözlem sıfır(0) cevap !!!

Excel Vers. ve Dili
office xp
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
13-09-2021
usb driverdan olabilir sorun programı eklersen belki birşeyler yapabilirim

Excel Vers. ve Dili
2003
bu konu ile ilgili access kod deposunda yazıcı ayarları ve sayfa ayarları ile ile ilgili kodlar var örneği eklersen yazdırırken problem çıkarma olayını hallederiz

Excel Vers. ve Dili
2003
diğer seçmeli kayıt ile ilgili sıralama ve sayı yazdırma olayınada benim eklediğim soru programını incele ve raporunda ayrıntı alanına metin kutusu ve içine =1 yaz özelliklerden toplam a tümü üzerinde de seçtiğin kayıtları 1 2 3 diye ardışık bir sayı ekler

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
sayın gülsüm ,

kod deposunu inceliycem.
ardışık yazdırmak öyle değil 10 verili raporumuz olsun bunlar her sayfaya bir veri gelecek şekilde sıralı olsun ben bunlardan 3-5-7-9 'uncu kayıtları yazdırmak istiyorum ancak sayfada bulunan bir metin alanına yani evrak kayıt nosu olsun oraya 3'üncü sayfa için 1, 5 nci sayfa için 2, 7 nci sayfa için 3, 9 ncu sayfa için ise 4 yazdırmak istiyorum.

teşekkürler....