yedekleme

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 türkçe
Selam arkadaşlar

Arkadaşlaar benim kullandığım sayfasının yarım saatte bir belirlediğim dosyaya tarih ve saat belirtilerek (örnek: 19.05.2006 - 11.30 ) kendisi otomatik kayedetsin istiyorum. bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

[vb:1:0e9ca41379]Sub tarihli_yedek_al()
Dim pirsa, dname As String
pirsa = InputBox("dosya ismini yazınız", "Tarihli yedek alma")
dname = "C:\Excel Programlama\" & pirsa & " " & Format(Now(), "mm_dd_yyyy_hh_mm_ss") & ".xls"
ActiveWorkbook.SaveCopyAs dname
ActiveWorkbook.Save
End Sub[/vb:1:0e9ca41379]

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 türkçe
Sayın Pirsa

İlginize teşekkür ederim

1. ama bunu kendisi 30 dakikada bir yedeklesin istiyorum.

2. ben bunu paylaşıma açık kullanmak istiyorum. dosya benim bilgisayarımda olacak. bende kapalı olsa bile başka bilgisayarda kullanıldığı zaman benim bilgisayarıma yedek alsın.

3. Kayıt yapılırken kayıt için isim sormasın. kayıt ismi olarak sayfa adına tarih ve saat eklenerek kayıt yapılsın istiyorum.

Aşağıdaki şekilde deneyin.
[vb:1:f865d61ab7]Sub tarihli_yedek_al()
Dim pirsa As String
pirsa = "C:\Excel Programlama\" & ActiveWorkbook.Name& " " & Format(Now(), "mm_dd_yyyy_hh_mm_ss") & ".xls"
ActiveWorkbook.SaveCopyAs pirsa
ActiveWorkbook.Save
End Sub[/vb:1:f865d61ab7]

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 türkçe
sayın pirsa

yine hata veriyor. kendisi kaydetmiyor. ve paylaşıma açtığımda çalışmıyor.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 türkçe
başka bir sorum olacak. bu sayfayı her gün kullanıyorum ve o günün tarihiyle yedek alıyorum. bu sayfayı her gün ilk açtığımda belirlediğim yere o günün tarihiyle yeni bir klasör açsın ve sayfayı yarım saate bir bu klasöre yedeklesin. böyle bir şey mümkün mü? ya da sizin bir öneriniz var mı arkadaşlar

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 türkçe
sayın abdi teşekkürler.

linki inceledim ama bu kadar iyi değilim. bir dosya içine uygulayıp eklerseniz benimde inceleme imkanım olur.