yeni bi kullanıcı olarak

Excel Vers. ve Dili
office xp
aslında ben yeni bir kullanıcıyım ve kendi hazırladıgım programın taslagı tam oturmadıgı için sizi yormak istemiyorum ve arastırarak gitmeye devam ediyorum ama bi dostuma çok acil restoran cafe-bar programı lazım yardım ederseniz çok sevinirim

baydeniro

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2016
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
20-02-2025
Merhaba. Foruma hoşgeldiniz. Restoran için kapsamlı bir programı forumdan temin edebileceğinizi sanmıyorum. Ancak daha detaylı olarak gereksiniminizi açıklarsanız, konuya ilişkin programı olanlar yardımıcı olabilirler. Program indirilecek başka siteler var, oralarda araştırın.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2010
LÜTFEN LAFIMA ALINMAYINIZ BU BİR TİCARET SAYIN MYUKSEKBAŞ ARKADAŞINIZIN 300 YTLSİ VAR İSE ONA PROĞRAM BULMAK KOLAY AMA BURASI SATIŞ YERİ DEĞİL PROĞRAM GELİŞTİRME BÖLÜMÜ BURADA TAM ÖRNEK BULMANIZ ZOR YADA HERKESİN İŞİNE YARAMAZ ONUNN İÇİN BURASI PAYLAŞIM PLAT FORMU siz birde attila_348@hotmail.com adresine başvurunuz

Excel Vers. ve Dili
office xp
önerileriniz için çok teşekür ederim atilla52 bu işin bi ticaret odugunu biliyorum ama kıramıyacagım bi arkadasım böle bir istekte bulunmustu bende yeni bir üye oldugum ver 3 gündür incelediğim formda herkes yardım etmeye çabaladığı için buraya yazmak istedim tam kapsamlı bi program bulamıyacagımı biliyordum zaten sadece benzeri bişe bulup o arkadasımın istegini boşa çevirmemekti yinede cevaplarınız için çok tesekür ederim geliştirme kısmına gelince kendi yaptıgım programda bana ilerde yardımcı olacagınıza çok sevindim tesekür ederim