Yeni Bir Forum DAHA!!! - Öğretmenlere

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Merhaba Arkadaşlar,
www.ogretmen.org Öğretmen Forum' un daha önce açıldı duyurusunu yapmıştım, ancak gerekli alt bölümleri oluşturamamıştık.

Şimdi forumda gerekli alt bölümlendirme açıldı ve değerli öğretmenlerimize kaliteli forum hizmeti sunmak üzere hazır.

Sizlerden ricam (öğretmen olmasanız da) excel.web.tr forumdaki eğitim, okul, öğretmen bağlantılı excel örneklerini yeni forumumuza taşımanızdır.
Bu desteği verirseniz çok mutlu olurum.

Eşim öğretmen olduğu için eğitim camiasına yakınım. Okullarımızda öğretmenlerimizin yöntem bilmemekten dolayı bilgisayarda çok fazla gereksiz yere zaman harcadıklarına şahit oluyorum.

Bizlerde excel bilgi birikimimizi www.ogretmen.org üzerinde eğitim camiasına aktarabilirsek belki öğretmenlerimizin işlerini daha kısa yoldan halletmelerine vesile oluruz ki, onlar asıl görevleri olan eğitime daha fazla ve kaliteli zaman ayırabilirler.

Desten veren ve verecek olan tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
www.ogretmen.org nin Excel.web.tr kadar kaliteli ve faydalı bir forum olması dileklerimle.

Saygılar

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Hüseyin bey biliyorsun bizler destek vermeye her zaman hazırız, ama ben özellikle öğretmen veya eğitim sektöründe çalışan üyelerimizden önemli destek geleceğini umuyorum. Tekrar hayırlı olsun.

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 Türkçe
tekrar hayırlı olsun formunuz inşallah burdaki başarı öbür yeni açılan forumlardada yakalanır

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Tr
Merhabalar,

Yeni forum hayırlı olsun. Foruma üye olacağım ama; acaba bu forum içerisindeki bazı paylaşımlarımızı sizler nakledebilir misiniz? ( Örn: Atatürk resimleri )

Saygılarımla.