Yeni mesajlar linkinde çıkan reklamlar hk..

Excel Vers. ve Dili
2003 - TR / 2007 - TR
Merhabalar..

Sn. Forum yöneticileri..

Bir rica da bulunmak istiyorum. Yeni mesajlar linki tıklandığı zaman mesajların üzerinde çıkan reklam kısmı mesajların altında gösterilmesi ya da gizleme düğmesi konulması mümkünmüdür... Teşekkürler...

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Sayın htrk,
günlük onbinlerce sayfa gösteri gerçekleşen bir forumu ayakta tutmanın maalesef ki maddi külfetleride var.
Karşılıksız hizmet mantığı ile yürütülen forumun bu maliyetleri sadece sizin belirttiğiniz ve benzeri reklamların gelirleri ile karşılanıyor.

Bu yüzden sizleri rahatsız ettiğini tahmin etsemde bu reklamları kaldırmak veya daha az görünüz bir yere taşımak benim açımdan pek verimli olmayacaktır.

Bende televizyon izlerken filmin arasında reklam olmasa diyorum ama maalesef kanallarda reklamdan yaşıyor.
Aynı mantıkla sizlerden de bu konuda anlayış bekliyorum.

Saygılarımla

Excel Vers. ve Dili
2003 - TR / 2007 - TR
Selam..

Rahatsızlık olarak görmeyin biraz kullanımı zorlaştırıyor, elbette farkımdayım extra bir geliri olmadığının ama belki gizleme düğmesi kullanılabilirdi... Çokta önemli değil cevap yazmanız bile güzel.. Benzeri sitelerin artık paralı hale geldiği örnekleri bulunmaktadır... Yüzlerce, binlerce kişi faydalanıyor...

Sadece bir görüştü... Teşekkürler...

Excel Vers. ve Dili
ev: Ofis 2007- Win Xp
iş: Ofis 2010- Win Vista
bence kalsın nasılsa scrollu mouse var, bir şeyi inceliyorsam anında geçiyorum..., müsaitsem arada tıklıyorum.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Tr
Arkadaşlar bence reklamların kalkmasını bir yana bırakın bu sitenin dahada hızlı ve işlevsel olmasını sağlamak için yeni yeni sponsorlar bularak yardımcı olmaya çalışmak lazım. Sayın Admin Hüseyin beyin dediği gibi hiçbir menfaat sağlamadan insanlara hizmet eden bir site kurulmuş ve bu sitenin maliyetini sırf insanlara fayda sağlamak için bir kaç kişi üstlenmiş. Reklamsız bir site istiyorsak mali külfetine ortak olmalıyız yok ben katılmıyorum dersek eğer reklamlarda kalsın derim. hsayar beyin dediği gibi scrollu mouse var. Saygılarımla

Excel Vers. ve Dili
2003 - TR / 2007 - TR
Arkadaşlar ben kalksın diye bir kelime yazdığımı hatırlamıyorum.. Sadece belirtiğim kısımda daha kullanışlı bir şekilde kullanılabilirmi diye görüş bildirdim.. Elbette biliyorum ne tür maliyetlerinin olduğunu... Yazdığımız mesaj fazla olmayabilir fakat kaç kişiye tavsiye ettiğimi bir ben bilirim... Excelle ilgili ne öğrenebildiysem bu foruma borçluyum. Şahsen ben üzerime ddüşemi her zaman üstlenirim.. Yeterki böyle bir talep oluşsun..

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Ne yapsak Excel.web.Tr nin hakkını ödemeyiz. İyi warsın Excel.web.Tr..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Değerli arkadaşlar

Forumun ayakta kalması için sizlerden daha öncede yardım talepleri gelmişti. Daha öncede ifade ettiğimiz gibi üyelerimizden bu tip bir yardım talebini kabul etmemiz sözkonusu değildir. Şu an için forumun reklam gelirleri masrafları karşılamaktadır. Samimi düşünceleriniz nedeniyle sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum. Hepimizin ne kadar güçlü bir sevgi ve saygı ortamı oluşturduğumuzu bir kez daha görmek inanın beni çok mutlu etti.

Excel Vers. ve Dili
7 TR 2013 excel TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
07-03-2024
bence reklamların olmasında bir sorun yok sitenin yaşamak için gelire ihtiyacı oldugunu biliyorum
sadece bazen reklamlar sitenin hızına yetişemiyor daha sonra acılıyor fark ettinizmi bilmiyorum bi söyliyeyim dedim
böyle bir site olması hepimiz için bir şanstır soranda cevap verende herkez için tam bir bilgi kaynagı ister tariflerebak adapte et istersen yapamadıysan sor ögren