Yeni Ödeme Emri Belgesini Nasıl Yapabilir

Excel Vers. ve Dili
2003 excel türkçe
Ekte belirtim Access prağramın çalışma sitemi şöyle
Program açılınca Veri Giriş Formu açıyoruz
Sağ altaki seçi tıkladığımızda Çıkan ekran yemmiye numarasını yazıyoruz enter deyince (Örnegin 34 )diyelim tama dedik çıkan yeni ekrandaki formun şeklinin altaki yeni forum gibi olmasın istiyoyrum .
Ek 1 deki belg e proğram
Ek 2 istene yeni belge (ödeme emri)

Yardımcı olursanız sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
2010
örnek eklenemediğinden bizde bakamadığımızdan üzgünüm örneğinizi yeniden eklemeye çalışın

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
sayın mor45,
ödeme emri programı mı istiyorsunuz yoksa nasıl yapıldığını mı soruyorsunuz
eğer ödeme emri programı ise forumda aratın var bi tane eğer yok beğenmedim derseniz mail atabilirim bir tane size son versiyon...

Kolay gelsin :)

Excel Vers. ve Dili
2003 excel türkçe
1 mayıs 2007 de gürürle giren ödeme emri proğramı istiyorum.
Altta belirtim dosya gibi olan bir ödeme emir istiyorum, çünkü her zanan hesap kotlarını ve hesap adların yazmak istemiyorum. Bunu seçerek kendisi yazmasın istiyorum. işimi kolaylaştırması için

ihsan45@msn.com mail atabilirsiniz
bendeki olan proğramıda mail verirseniz size göndereyim üzerinde sadece çıktı formatını değiştirmek gerekiyor bu başarabilirsek işlem tamam olacak
dosya büyük oldundan gönderemiyorum mail inizi bildiriseniz gönderyim
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
2010
sisin sorunuz access le mi ilgili xlsx formatında bir dosya göndermişsiniz excel bölümüne sorunuz bence

Excel Vers. ve Dili
2010
sayın mor45 ödeme emri dosyanızı msn den bana gönderdiniz aldım ve üstünde çalışıyorum bitince size atarım artık pazartesi iyi çalışmalar galiba devlet memuru olduğunuz için cumartesi pazar çalışmıyorsunuz ozaman pazartesi beni arayınız
attila_348@hotmail.com

Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
ARKADAŞLAR BANADA TEDAVİ VE İLAÇ GİDERLERİ İÇİN KULANABİLECEĞİM BİR ÖDEME EMRİ PROGRAMI LAZIM BENDE EXELDE HAZIRLANMIŞ VAR FAKAT ÇOK HATA VERİYOR. ELİNİZDEKİ PROGRAMLARI cngz__33@hotmail.com ADRESİNE YOLLARSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM ŞİMDİDEN ÇOK SAĞOLUN..........

Excel Vers. ve Dili
2002 türkçe
Sn memoli333;
İsterseniz elinizdekini yollayın ona göre bir program yapılsın.
Saygılar, iyi çalışmalar.