yenilemede sorun

Excel Vers. ve Dili
office 2003
bitirmek üzere oldugum takip programında işin içinde çıkamadıgım iki sorum olacak.

1-mal cinsi ekle ye tıkladıgım zaman yeni girilecek malların isimlerini girebiliyorum ilk girişte hepsini girip de alt foruma baktıgım zaman görünüyor butaya kadar sorunum yok tekrar başka bir giriş yaptıgım zaman alt forumda görünmüyor yenile yaptıgım halde

forumu açıp kapayınca eklediklerin alt foruma düşüyor :???:

2-taksitlendirme ana forumla baglantılı her girişimde ekleme yapmayacak dahi olsam bir satır aşagıya dogru açıyor bazan de yukarıda boşluk oluşturuyor.

Excel Vers. ve Dili
office 2003
arkadaşlar yapılmasını istediğim şey çok mu zor ??

Excel Vers. ve Dili
2010
sayın bkcan proğramı daha bitirmeden access penceresi yok etmekle falan uğraşmayınız buraya attığınız örnekler biraz açık olursa iyi olur birde atılan örneklerin problemlerini mi çözelim yoksa örneği desing modunda açmak için boşa uğraşmaktan başka yaptığımız birşey yok. lütfen rica ediyorum şu işlemlerinizi en sona bırakın

Excel Vers. ve Dili
office 2003
sn attila52 düzeltme için teşekkür ederim

mümkünse taksitlendirme olayınındaki sorunu nasıl çözdüğünüzü açıklarmısınız

Excel Vers. ve Dili
2010
taksitlendire sorunundaki sorun şu oradaki no ya siz kod eklemişsiniz fakat o şekilde olunca kendiliğinden her açtığınızda 1 boş satır atıyordu bunu önlemek için no alanını tabloya bağlamadım direkt ana formdaki no alanından alsın ve böylece altformu süzme işlemini yapsın. bu kadar