yoklama için acil yardım

ilk önce herkese merhaba sizlere bir kaç sorum olacak access yeni başladım o yüzdende takılıp kaldık,benim yapmak istediğim bir işletmede değişik birimler var bunların günlük yoklaması yapılıyor,izinli,raporlu,hastane vb gibi durumda olanlar yoklama tarihi girilerek baglı oldugu bölüm sayısından düşülecek ve izinli ise izinli mazeretli ise mazeretli olarak kaydedilecek ve bunlar kişi bazında raporlanabilecek ayrıcada günlük yoklama bittiğinde matbu olan kagıda basılacak gerekli yerlere matbu evrak ekte mevcut şimdiden herkese tşk

yardım

ilk önce herkese merhaba sizlere bir kaç sorum olacak access yeni başladım o yüzdende takılıp kaldık,benim yapmak istediğim bir işletmede değişik birimler var bunların günlük yoklaması yapılıyor,izinli,raporlu,hastane vb gibi durumda olanlar yoklama tarihi girilerek baglı oldugu bölüm sayısından düşülecek ve izinli ise izinli mazeretli ise mazeretli olarak kaydedilecek ve bunlar kişi bazında raporlanabilecek ayrıcada günlük yoklama bittiğinde matbu olan kagıda basılacak gerekli yerlere matbu evrak ekte mevcut şimdiden herkese tşk
formdan dosyayı ekleyemediğim için Download Linki: http://www.hemenpaylas.com/download/1707311/yoklama.zip.html

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
sayın kdr,

Bilemiyorum hemenpaylaş web sitesinden uygulmayı indiremiyorum. Neden direkt olarak foruma eklemiyorsunuz fazla büyük değil 260 Kb.

iyi çalışmalar:)

sayın kdr,

Bilemiyorum hemenpaylaş web sitesinden uygulmayı indiremiyorum. Neden direkt olarak foruma eklemiyorsunuz fazla büyük değil 260 Kb.

iyi çalışmalar

sayın modalı ilk önce ilğiniz için tşk ler hafta sonu bilgisayarı açmadığım için geç cevap verşyorum kusura bakmayın soruyu yazdığım zaman siteden eklenti ekleyememiştim o yözden hemen paylaşa upload etmiştim ama bugün benim bilğisayardan mış problem hellettim ve ekledim benim esas sormak istediğim personel yoklaması izin mazeret hasta takibi yapan ve raporlayan daha önce üzerinde çalıştığınız bir program varsa ondandan yararlanmak isterim.