Ytl Durumu

Excel Vers. ve Dili
microsoft excell
Ekte GÖnderdİĞİm Programda Aylara Ytl Olarak GİrİŞ Yapamiyorum ÖRNEĞİN :eek:cak ayı içerisindeki bir günde 100 ytl lik satışım var ama 100 girince 100tl oluyor Nasil Ytlye Çevİrebİlİrİm.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Hücreleri seçip sağ tıklayın. Hücre biçimlendirmeden para birimini seçip simge açılan kutusundan YTL yi seçin.

iyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
2003 - TÜRKÇE
sy: aybarskadıoğlu biligisayarınızın denetim masası bölümünden bölge ve dil seçeneklerine giriyosunuz. orda özelleştir sekmesi var ordan parabirimi sekmesini seçerek parabirimi simgesini YTL yapıyorsunuz. sorunuz çözülmüş olur. kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
Exel XP
Office 2003
Ekte GÖnderdİĞİm Programda Aylara Ytl Olarak GİrİŞ Yapamiyorum ÖRNEĞİN :eek:cak ayı içerisindeki bir günde 100 ytl lik satışım var ama 100 girince 100tl oluyor Nasil Ytlye Çevİrebİlİrİm.
hücrenin üstüne sağ tıkla . hücrelari biçimlendir . sayı kutucucuna tıkla oradan katagori bölümünden de isteğe uyarlanmışa tıkla . tür kısmına da şunu yaz #.##0,00"YTL"

Excel Vers. ve Dili
microsoft excell
Olmuyor

Sİnan 42 DedİĞİn Gİbİ Yaptim Bu Seferde Ytl Sayinin ÖnÜnde Çikiyor Yanİ Ytl 35,00 Oluyor

Excel Vers. ve Dili
Exel XP
Office 2003
sy: aybarskadıoğlu biligisayarınızın denetim masası bölümünden bölge ve dil seçeneklerine giriyosunuz. orda özelleştir sekmesi var ordan parabirimi sekmesini seçerek parabirimi simgesini YTL yapıyorsunuz. sorunuz çözülmüş olur. kolay gelsin
teşekkürler bunu bilmiyordum.

Excel Vers. ve Dili
Exel XP
Office 2003
kardeş bunda istediğini yapabilirsin mesela Birimleri yazabilirsin
12 kWA gibi bunları formülle toplatabilirsin

Excel Vers. ve Dili
2003 - TÜRKÇE
syn: aybarskadıoğlu benim bilgisayarımda gönderdiğiniz örnek normal şekilde oluyor (100 ytl) hücre biçimlendirmeyi bi kontrol ederseniz sorun orda olabilir.

Excel Vers. ve Dili
Exel XP
Office 2003
exelde takvim

arkadaşlar exelde takvim oluşturmanın kolay bi yolu varmı