100 sayfanın ayrı ayrı şifrelenmesi.

Excel Vers. ve Dili
excel2003
Sayın COST CONTROL sizin şifreleme dosyası bana çok gerekli,dosyayı indirdim mesela Sayfa1'e geçmek istediğimde şifre soruyor Þifre "Sayfa1" olarak giriyorum fakat bir türlü açılmıyor,kodlardan şifreyi değiştiriyorum,benim yazdığım şifreyi de kabul etmiyor her defasında hatalı şifre masjı veriyor,size zahmet , birazcık ayrıntılı açıklama yapabilirmisiniz. Selamlar.

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Selamlar,

Ekteki dosyada bazı değişiklikler yaptım.

5 sayfalık bir çalışma yaptım. Çalışma mantığı ise ANA_MENÜ sayfasından diğer sayfalara geçmek istediğinizde veya şifreli sayfalar arasında gezinmek istediğinizde uygulama gizlenir ve 3 kez şifreyi yanlış girerseniz uygulama kapanır.

Sayfaların şifresini girip sayfaya geçtiğinizde sayfa koruması aktif durumda olduğundan hiçbir değişiklik yapılmasına izin vermeyecektir. Sadece yönetici şifresi ile sayfaları açtığınızda sayfa korumaları kalkmaktadır. Bu durumda sayfalarda istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

Sayfa şifreleri;

S1
S2
S3
S4
S5

Yönetici şifresi;

ADMİN

Kolay gelsin...

Excel Vers. ve Dili
excel2003
Sn.COST CONTROL eklediğiniz dosyayı indirdimTeşekkür ederim,kullanıcılar kendi sayfalarına kendi şifreleri ile,Admin ise bütün kullanıcı sayfalarına özel şifresi ile girebilmekte, fakak her kullanıcı şifresi ile girdiği sayfasına veri girebilmeli, bu mümkün görünmüyor çünkü kullanıcı sayfaları(kullanıcılar açısından) sayfa korumalı, mümkünse kullanıcıların bilgi girebilmesi için sayfa korumalarının kaldırılması, Admin de bütün sayfalara girerek kullanıcıların girdiği veriler üzerinde düzeltmeler yapabilsin.Selamlar.

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Sn. otufan03,

İsteğiniz üzerine yukarıdaki son gönderdiğim dosyayı güncelledim.

Excel Vers. ve Dili
excel2003
Teşekkür ederim COST CONTROL