ACCES'de MEMUR MAAŞ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Excel Vers. ve Dili
XP Türkçe
arkadaşlar farkında mısınız bilmem ama bu bir access sorusu değil... yani mod arkadaşlar bir ara bu konuya el atarlarsa iyi olacak...

iyi çalışmalar... :hey:

teknik ve valtin arkadaşlara:
a-mail adresleriniz hata veriyor.Bu nedenle gönderemiyorum.Selamlar

arkadasim çok güzel olmus.hatasiz çalisiyor galiba..yalniz hesaplamalari nasil yaptin kaynak olarak neyi kullandin onuda yazarsan sevinirim

ALTINYAYLA

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
13-01-2029
Bende isterdim ama forunun amasıa uygun değil FORUM:paylaşım demek ekle foruma herkes alsın kardeş...

ALTİNYAYLA Arkadaşıma: Ã?ncelikle bir SİVAS'lı olarak SİVASSPOR loğon harika..olduğunu söylemeliyim. Dosya konusuna gelince kapasite büyüklüğü nedeniyle FORM'a gönderemiyorum. Ama tüm isteyen arkadaşlara mail ile gönderdim.Kolay gelsin.

sadece Excel.Web.tr 'de form'a katılan arkadaşların faydalanmasını ve bilgilerimizin paylaşmasını istiyorum.Fikir bana cazip gelmedi.

arkadaşım çok harika olmuş...bende bundan 2 yıl önce yapmıştım ...maaş programı istersen sana gönderebilirim dosya boyutu büyük...email olarak göndereyim.yahoo yada msn kullanıyorsan msn den göndereyim...benim merak ettiğim derece ve kıdemde iki tane yapmanın sebebi az çok anladım ama hesaplamada hangisini kaale alıyor..en çok merak ettiğimde hesaplamalarda kaynak olarak nereyi kullandın...bu hesaplamalar ile ilgili bir kaynak varmı..teşekkür ediyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...