Access'i Exe Olarak kayit etme

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007
ya yapamadım ya.. bu kodlara o kadar çok ihtiyacım var ki şimendifer :( lütfen yardımcı olun

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
setup go indieme yeri

sayın hakacho dosyanızı ekleyin halledelim

setup go programını indirme adresi kendi sitesinden inderemeyen arkadaşlara
http://www.simendifer.net
ten indire bilirsiniz yalnız üye olmanız gerekir

Programın yardım dosyasını yollayabilirmisiniz."sgpro.hlp" yok Sayın Sezar zaten program tükçe kurulum esnasında türkçeyi secebilirsiniz örnek işlem metin kutularında yazıyor siz sadece kendi dosyanızı herhangi bir yerde klasör içinde toplayın topladıgınız dosyayı setup yapın

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
excel 7
database mi ekledim

sayın simendifer,
su an stajda oldugum için birçok sınırlamayla çalışıyom.konuyla ilgilendiğiniz için çok saolun.gerçekten büyük bir sabırla alternatifler üretiyorssunuz.ama ben burda sizin önerdiklerinizi ne zaman yapmaya çalışsam önerdiğiniz site ya staj yerimden dolayı engellenmiş ya da programı indirdikten sonra programı kurmamama izin vermiyor........buda beni usandırıyor..
son olarak oluşturdugum database i ekliyorum.umarım yardımcı olabilirsiniz..
isterseniz size sorumlu oldugum projemden bahsediyim

kullanıcı ve administrator için iki form oluşturdum.kullanıcı gelip bilgilerini gircek bu bilgileri admin database üzerinden okuyup bu bilgilere göre kullanıcı adı vercek(kişiye) ben bu formu access olan olmayan her bilgisayarda çalıştırıp kullanıcıya sunmak istiyorum.(ki bilgilerini girebilsin). bu arada dogru yoldamıyım onuda bilmiyorum çünkü access e 2 hafta önce başladım ve kısa zamanda(cumaya kadar) projeyi exe olarak teslim etmeliyim.
yardım ve önerilerinizi bekliyorum...

Excel Vers. ve Dili
excel 7
access dosyamı zipleeyemiyorum zipleyemediğim için upload edemiyorum
yine akşamı bekleyip başka bi yerden ziplemeliyim
bu arada en azından yapmak istediğim şey için dogru yolda olup olmadıgımı söyleyebilirmisiniz...
formu kullanıcıya sunmam için???

sayın simendifer
isterseniz mail aracılığıyla gönderiyim sonra bi şekilde foruma ekleriz..daha kısa zamanda yardımcı olmuş olursunuz.
bana mail adresinizi yollarsanız accessteki database mi yollayabilirim..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Excel Vers. ve Dili
Excel 2007
benim veritabanım şu anda 40 mb a ulaştı. isterseniz rapidshare den göndereyim. bu arada sabırla yardımınız için çok teşekkürler. ben balık yemekten ziyade balık tutmayı öğrenmek istiyorum :) ve siz bu konuda çok iyisiniz... birden ço veritabanı kullanıyorum işlerimi kolaylaştırıyo. zaten çok acemice başladım. veritabanını sizlerden öğrendiğim bilgilerle yeniden tasarlıcam. kullandığım ufak veritabanlarından birini ekledim. yapmanızdan ziyade nasıl yaptığınızı öğretirseniz çok sevinicem. ilginiz için teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Programınız exe gibi

sayın hakacho Programınız exe gibi oldu sanırım sizin istediğiniz gibidirveri tabanına ulaşmak için programı ilk açarken shift tuşuna devamlı basılı tutun unutmayın
birde setup dosyası hazırladım setup go ile
programı kurdugu yer
C:\Program Files\MerHak Kodlama Sistemi
burda arayın kolay gelsin

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Excel 2007
sayın şimendifer size çok teşekkür ederim. tam olarak istediğim bu işte... ama ben bunu diğer veritabanlarıma da uygulamak istiyorum. nasıl yapabilirim. size de demiştim ya, balık tutmayı öğrenmek istiyorum. aylardır bunu çözmeyue çalışıyodum. yardımınız için ne kadar teşekkür etsem az. karaayhan gönderdiğinizi link için de teşekkürler, sağolun

Excel Vers. ve Dili
2003 english
simendifer kod için teşekkür ederim artık form bir exe gibi görünüyor ama formu kapattığımda access kapanmıyor böylece tekrar açmaya kalkıncada açılmıyor tabiki, acaba bende mi bir sorun var yardımcı olurmusun. teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
sayın moonface özelliklerinde diger bölümünde açılan ve kalıcı evet olacak şekilde ve bu uygulama tüm form ve raporların özellikleri diğer bölümdede aynı olacak şekilde ayarlayın mutlaka bir form veya raporda yapmamış olabilirsiniz kapat butonunu forum kapat degilde uygulamadan çık olarak degiştirin ve bu kodu ilk açılan formun özelliklerindeki açıldıgında olay yordamının visual basic koduna yapıştırın
Private Sub Form_Open(Cancel As Integer)
Call ShowWindow(Application.hWndAccessApp, SW_HIDE)
End Sub
kolay gelsin

Son düzenleme: