Açılır kutunun böyle bir özelliği varmı ??

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
sayın göcebe nin yapmış olduğu müşteri stok takip programı üzerinde uygulamaya çalıştım ama biraz öncede bahsettiğim gibi parametre değerini gir uyarısıyla çalışıyor. dosyayı ekte yolluyorum
dosyanın açılış şifresi :123
ürün bilgileri giris menüsü butonu şifresi 1985

Excel Vers. ve Dili
Ms Office 2003 Türkçe
SELECT teki URUNLER.FIYAT URUNLER.FIYATI olacak.

Bir de YAPILANISLEM in Auto Expand özelliğini no yapın.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
dediklerinizi yaptım ama inşalllah auto expand = otomatik genişlettir deniyorum şimdi hadi hayırlısı

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
ellerine klavyene bilgi ve tecrübelerinize sağlık en sonunda oldu ya.. sayın göcebenin yollamış olduğu bu program bu ve benzeri bir kaç düzenlemeden sonra gerçekten çok kullanışlı olacak eğer sayın göcebeden izin alabilirsem yaptığım son değişikliklerle forumda paylaşmayı düşünüyorum zaten.

arkadaşlar bu konu ile ilgilenen herkese çok teşekkür ederim saolun

Excel Vers. ve Dili
access
arkadaşlar bende açılan kutudan seçeceğim ör adı soyadı - tc no -vs seçenekli olarak seçetiğim değere göre metin kutusuna yazdığım örneğin açılan kutudan adı ve soyadı no göre ara dedim ve fatma gülden yazdım metin kutusuna bul butonu ile nasıl bulabiliriz bilen arkadaşların dikkatine

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Sn. yeni54

Sayın Taruz un örneği üzerinde biraz değişiklik yaptım.
Bunun benim örneğimle hiç ilgisi yok! Bence mükemmel bir çözüm olmuş. :) (Sn. mehmetdemiral, "bahsettiğim bu da değil" demez inşallah :))

Dün, siz eklemeden biraz uğraşayım dedim; yarım saatte bezmiş, becerememiştim.

Saygılar ;)

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
Açılır Kutu Sorunu Hala Devam Ediyor... :(

yıl sonuna geldiğimiz için uzun süredir foruma giremiyordum en son bıraktığımızda açılır kutu sorununu çözmüştük ( satışlar tablosunda ) bende ondan sonrasını halledrim diye pek ilgilenmemeiştim ama iki gündür aynı işlemi müşteri arama bölümlerinde deniyorum ama hala başaramadım. açılan kutu_36 tarafından bulunamıyor diye run-time hatası veriyor bir yerde eksik bişeyler var. sayın üstadlarım bi ilgilenebilirseniz sevinirim, Sayın göçebeye ait dosyanın don halini yolluyorum ,,Müsteri Bilgileri kısmındaki müşteri arama açılır kutusu üzerinde çalışıyorum ama bi yerde eksik birşey var ilgilerinize şimdiden teşekkür ederim ( istediğim şey satışlar menüsünde ki açılır kutuda yaptığımız işlemi yapmak istiyorum )