Altın Üyelik

Excel Vers. ve Dili
h
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
07.10.2022
az önce ödemeyi yaptım, sürekli faydalandığım bir site bizimde küçük bir katkımız olsun...

Murat OSMA

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 TR-EN
31-12-2028
bilgi paylaşımı parayla olmamalı bence yanlış bir seçimdir.
Ben de birçok vatandaşımız gibi parasız eğitimi ve hatta tüm eğitim masraflarını devletin karşılamasını istiyorum.
Devlet istese yapar mı ? Yapar. Koskoca Türkiye Cumhuriyeti devleti, istese vatandaşının eğitimi için tek bir kuruş almaz.
Çünkü devletin kasası sağlam, yeterli kaynak fazlasıyla mevcut.. o isterse yapar ama yapmıyor.

Bir de şöyle düşünün; 8-9 yıldır tek bir kişi, sitenin tüm yükünü, sunucu, host vs. kendi cebinden karşılıyor ve başka bir geliri de yok.
Ve şimdiye kadar da, yani bu geçen 8-9 yıl içerisinde hiçbir ücret talep edilmiyor, binlerce insana yine hiçbir karşılık beklemeksizin gece gündüz yardım ediliyor.
Artık sitenin varlığına devam edebilmesi için maddi olarak sıkıntılı bir döneme girildiğinden, daha önce var olan bir üyelik sistemini, daha aktif kullanarak sitenin masraflarını bir nevî üyelerin karşılaması amaçlanıyor. Mantıklı düşünürsek; bu siteden destek alan hiç kimsenin 1 yıl boyunca kdv dahil 15 TL gibi komik bir rakamı, siteye destek olması ve verilen desteklerin, yardımların kesilmemesi için imkânı varsa 1 sn. dahi düşünmemesi gerekir.

Aslında buradaki bilgi paylaşımını sadece bilgi paylaşımı diyerek geçmemek gerekir. Bunun adı elmadır bunun adı armuttur demek de bir bilgi paylaşımıdır, Beşiktaş bugün Fener'e 5 attı ;) demek de bir bilgi paylaşımıdır, bunlar için kimse sizden bir ücret istemez. Ama birçok firma ve çalışanımız, firmalarında Excel'i sıklıkla kullanırlar ve bazen buradan alınan bilgilerle firmalarında terfi ederler. Ve bazen firmada Excel'i bilen personel olarak bir sorun ya da yapılmak istenen bir çalışmada başvurulan kişi konumuna gelir ve ayrıcalık kazanırlar. Bu durum kişinin aylık gelirine de yansıyabilir. Kişilere böyle bir misyon ve etkinlik kazandıran, yıllarca hizmet veren bu platform için; "bilgi paylaşımı parayla olmamalıdır, bence yanlış bir seçim" demek bence doğru değildir. Sizden hemen önce mesaj yazan üyemiz gibi; "sürekli faydalandığım bir site bizimde küçük bir katkımız olsun..." demek doğru olandır.

Ayrıca Altın Üye olmayan üyelere yardım edilmiyor gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir.
Altın üyelere de soru cevaplama noktasında bir ayrıcalık tanınmıyor. Bu durum için, bu konunun ilk mesajına bakarsanız gerekli açıklamalar mevcuttur.

Umarım bu konuda biraz daha ılımlı düşünürsünüz.

Hoşça kalın. . .

konas06

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
ofis 2016 Türkçe
01-07-2025
Sayın yöneticiler, yıllardır keyif alarak kullandığım foruma, ben de artık altın üye olmak istiyorum.
Ancak ben iban numaranızı alıp oraya havale ile ödeme yapmak istiyorum, bilgileri paylaşabilir misiniz?
Bir notu da siz değerli yöneticiler ile paylaşmak istiyorum, ben en az 6 kez ödeme ile ilgili başlangıç yaptım, ancak ödeme işlemlerinin yapıldığı ikinci bir siteye erişildikten sonra vazgeçişlerim oldu.
Bu sefer de öyle oldu, ama artık size yazmak istedim, ben bu aracı firmayı kullanmak istemiyorum, sizin banka bilginizi alıp, istediğiniz açıklamayı yada notu ödemeye kaydederim diyorum.
Size bir tüyo vereyim bence bu vazgeçenlerin sayısı az değil, kısaca İBAN numaranızı paylaşıp, istediğiniz notu iletirseniz katkılarda bir artış görmeniz gayet normal olacaktır.
Teşekkürler.

Son düzenleme:

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Sayın yöneticiler, yıllardır keyif alarak kullandığım foruma, ben de artık altın üye olmak istiyorum.
Ancak ben iban numaranızı alıp oraya havale ile ödeme yapmak istiyorum, bilgileri paylaşabilir misiniz?
Bir notu da siz değerli yöneticiler ile paylaşmak istiyorum, ben en az 6 kez ödeme ile ilgili başlangıç yaptım, ancak ödeme işlemlerinin yapıldığı ikinci bir siteye erişildikten sonra vazgeçişlerim oldu.
Bu sefer de öyle oldu, ama artık size yazmak istedim, ben bu aracı firmayı kullanmak istemiyorum, sizin banka bilginizi alıp, istediğiniz açıklamayı yada notu ödemeye kaydederim diyorum.
Size bir tüyo vereyim bence bu vazgeçenlerin sayısı az değil, kısaca İBAN numaranızı paylaşıp, istediğiniz notu iletirseniz katkılarda bir artış görmeniz gayet normal olacaktır.
Teşekkürler.
http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=57910
Buradan gerekli bilgileri okuyup sipariş verebilirsiniz.

Aracı Firma dediğiniz bizim şirketimiz, yani www.excel.web.tr nin sahibi.
Forumun en altına bakarsanız şu ifadeyi göreceksiniz:
"Bu forum Elit NET - www.elitnet.com.tr tarafından sunulmaktadır. "

konas06

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
ofis 2016 Türkçe
01-07-2025
Hüseyin Bey,
Bir ıban numarası yada hesap numarası ulaşmak istediğim şey bu.
Sizce çok şey mi istiyorum,
Elitnet ten bahsederken firma demem gayet normal, çünkü o bir firma.
Günümüzde ödeme seçenekleri gayet çok biliyorsunuz, ben elitnet sitesini kullanmadan hesap numaranıza ödeme yapmak istiyorum.
Şunu da kesinlikle ileteyim, ben kesinlikle elitnet i güvensiz gördüğüm için hesap numarası istemiyorum.
Sadece ödemenin böyle kolay olacağını düşündüğüm için bu konuda ısrar ediyorum.
O kadar lütfen yanlış anlaşılmasın.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Hüseyin Bey,
Bir ıban numarası yada hesap numarası ulaşmak istediğim şey bu.
Sizce çok şey mi istiyorum,
Elitnet ten bahsederken firma demem gayet normal, çünkü o bir firma.
Günümüzde ödeme seçenekleri gayet çok biliyorsunuz, ben elitnet sitesini kullanmadan hesap numaranıza ödeme yapmak istiyorum.
Şunu da kesinlikle ileteyim, ben kesinlikle elitnet i güvensiz gördüğüm için hesap numarası istemiyorum.
Sadece ödemenin böyle kolay olacağını düşündüğüm için bu konuda ısrar ediyorum.
O kadar lütfen yanlış anlaşılmasın.
ElitNET'in bir Firma olduğu konusunda hemfikiriz. Benim yazdığım açıklama Firma dediğiniz için değil, "aracı" dediğiniz için di. Yani aracı bir firma değil, ulaşmak istediğiniz firmanın kendisi demeye çalıştım.

Şimdi firma konusunda anlaştığımıza göre şöyle açıklama yapmaya çalışayım;
Her firmanın bir iç akışı vardır.
Bizim de siparişler konusunda böyle bir akışımız var.
Müşteri E-mağazaya giriyor, siparişini veriyor.
Ödeme tercihi kredi kartı ise kredi kartı ile ödemesini yapıyor.
Ödeme tercihi havale ise sipariş bilgisi ile birlikte hesap bilgisi müşteriye otomatik olarak email ile gidiyor.

Bu işlem sonunda ElitNET'te bir sipariş numarası oluşuyor.
Aynı zamanda müşteri sipariş esnasında fatura bilgilerini girdiği için bu bilgiler otomatik olarak muhasebemize bilgi olarak akıyor ve faturası kesiliyor. (Müşteri faturam gönderilmesin tercih etse bile faturası kesiliyor sadece postaya verilmiyor.)
Farklı zamanlarda farklı arkadaşlar sistemi takip ettiği için siparişlerin tek bir sistem üzerinden gelmesi hem bizim için standart bir takip kolaylığı sağlıyor, hem de müşterinin işlemi kişiye bağlı olmaksızın sistemi kim takip ediyorsa onun tarafından hızlıca gerçekleştiriliyor.
İleride olası bir bilgi karışıklığında da siparişlerin sistem üzerinde verilmiş olması bize çok faydalı oluyor.

Umarım bu açıklamadan sonra neden bizim de bu yöntemde ısrar ettiğimizi kabul edersiniz.

Excel Vers. ve Dili
excel 2010
Hüseyin Bey,

Ben ödemeyi kredi kartıyla yaptım. Aktivasyon ne kadar zaman alır acaba?

Excel Vers. ve Dili
2010
28.04.2019
Merhabalar,

Ödeme yapıldı, onay olduğunda haber eder misiniz?

hakanbarcin

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2019 tr
12-08-2025
ödeme

ödeme yaptım altın üyeliğim ne zaman aktif olur

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 İngilizce
Hüseyin Bey Selam,

3D ödemeyi gerçekleştirdim, bilginize.

konas06

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
ofis 2016 Türkçe
01-07-2025
Selamlar.
Odemeyi yaptim.
Kontrol edip aktif etmeniz mumkun mu?
Iyi calismalar.

Excel Vers. ve Dili
excel
Hüseyin bey merhaba,

3d ödemeyi yaptım, aktif edereseniz sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
2010 Türkçe
Merhabalar Hüseyin bey.
Ödemeden sonra fazladan bir şey yapmamız gerekiyor mu?
Teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
Office 365
27-02-2020
Merhaba,

Ödeme yaptım ancak sanıyorum gün içerisinde aktif olacaktır değil mi?

Saygılar,