Altın Üyelik

Excel Vers. ve Dili
2007 turkce
İyi geceler, ben denemek için 1 senelik başvurdum. Bu saatte aktivasyon olmaz herhalde, yine de yazmak istedim. Herkese kolay gelsin^^

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
İyi geceler, ben denemek için 1 senelik başvurdum. Bu saatte aktivasyon olmaz herhalde, yine de yazmak istedim. Herkese kolay gelsin^^
Merhaba.
Aktivasyon otomatik olmadigindan suan gerceklestirebildim.
Hayirli olsun.

Excel Vers. ve Dili
13
Az önce altın üyelik satın aldım, ilgilenirsiniz sevinirim, iyi çalışmalar

IRONSELF

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
XLSX
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
28-04-2025
İyi günler
altın üyelik ödemesini yaptım ne zaman aktif olur

teşekkürler

AScru

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office2007 Tr
19-03-2025
Merhaba,
1 Yıllık deneme için, Ödeme yapılmıştır.

Excel Vers. ve Dili
2013
09-06-2022
diğer bütün özellikler için altın üyelik tamamda, açtığı konuyu daha iyi ifade edebilmek babında ek olarak yapmış olduğu excel dosyasını paylaşmak için imkan tanınsaydı normal üyelere daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Çünkü belki kafasına sadece bir şey takıldı ve örnekle beraber yardım almak için siteye üye oldu, istediğini alırsa sorununu da çözmüş olacak. diye düşünüyorum. Bu konuyu da tekrardan bir değerlendirebilirseniz eğer memnun olurum. (yanlış anlaşılmasın sadece bir öneri) İyi çalışmalar...

Excel Vers. ve Dili
office 2010
size para ödemek mantıksızlık aradıklarımı bedavaya bulabılıyorum zaten!.. :) ya siz çok zekisiniz yada bizi aptal yerine koyuyorsunuz!. sizin üyeniz olmayı reddediyorum ve sitenizi şikayet ederek insanları dolandırıyor olabiliceniz konusunda şüpheli olduğumu da bildiricem. çünkü çok saçma ücretsiz üyelik diyorsunuz 15 KB 'lık excel dosyasını 15 TL değerindeki aylık gold üyelik sonucunda vericenizi söylüyorsunuz :) çok saçma o excel dosyasını başka bir siteden buldum zaten. sazan olsaydım simdi belkide 15 KB'lık excel dosyası için altın üye olacaktım hemde boşu boşuna :) yuh diyorum size

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Yargısız infaz diye buna derler. Biz sizleri forumumuza zorla üye yapmıyoruz. Siz kendiniz üye olmayı tercih ediyorsunuz. Doğal olarak katılmak istediğiniz platformunda belli kuralları var.

Forum kuralları hoşunuza gitmiyorsa üye olmak zorunda değilsiniz.

Ayrıca dosyalarınızı dosya yükleme sitelerine yükleyip forumda paylaşabilirsiniz. Bununla ilgili bir kısıtlamamız yok.

Bu yorumlarınızı forumu iyi incelemeden yaptığınızı düşünüyorum.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
Merhaba siteye yeni katıldım. 1 yıllık Altın Üyelik satın aldım. İlgilenirseniz sevinirim, iyi çalışmalar.

mehmetd

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ms Office Excel 2021 tr
04-02-2029
Altın üyelik hakkında

Sn. Hüseyin Bey biraz önce kkartı ile 1 yıllık üyelik başvurusunda bulundum. Altın üyeliğim ne zaman açılır. Kısaca işleyiş hakkında bilgi verebilir misiniz?

Excel Vers. ve Dili
2010 türkçe
Sipariş #83090
DURUMLAR: Ödeme Alındı
TARIH: 25.10.2014, 09:11
ÖDEME YÖNTEMI: Kredi Kartı
İYİ GÜNLER

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Excel Vers. ve Dili
Office 365
Sn. Hüseyin Bey,
Az önce K.K. ile 1yıllık üyelik başvurusunda bulundum. Altın üyeliğim ne zaman aktif olur.

ID

Durumlar
Ödeme Alındı

Müşteri
Kamil Nak
kamilnak72@gmail.com

Tarih
28.10.2014, 13:03

Toplam
15,00 TL