Altın Üyelik

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
Benim bir sorum olacak. kredi kartı ile ödeme sadece Akbank kredi kartları ile mi oluyor? Yoksa diğer banka kartları ile de ödeme yapılabiliyor mu? Teşekkür ederim.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Benim bir sorum olacak. kredi kartı ile ödeme sadece Akbank kredi kartları ile mi oluyor? Yoksa diğer banka kartları ile de ödeme yapılabiliyor mu? Teşekkür ederim.
Merhaba, tüm bankaların kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 tr
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
15-08-2020
Yardımlarınız için teşekkürler.Üyelik ücretimi yatırdım.Ne zaman kullanmaya başlayabilirim üyeliğimi acaba.

Excel Vers. ve Dili
office 2013
08.12.2019
ben ödeme yaptım ama hala üyeliğim aktif olmadı sanırım dosya indiremiyorum yardım lütfen

Excel Vers. ve Dili
2007 türkce
Başarı

Forum olabilecek en üst seviyede hizmet verdiğine inanıyorum başarılarınızın devamı dileğiyle

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
excel 2007
28-07-2023
bende altın üyelik için sipariş verdim. hayırlı olsun en kaliteli excel sitesi için.

Excel Vers. ve Dili
2013 Tr
Kayıt ve Ödeme adımları nın 1 aşamasında nedense e-mail ve şifreyi girmeme rağmen sürekli kullanıcı adı veya şifre hatalı uyarısı veriyor. Kullanıcı adını girsem e-mail soruyor. Profilimden kayıtlı e-mail adresimi kontrol etmeme rağmen sonuç başarısız.
sorun sadece bende mi var?

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Excel 2010 Türkçe
Kayıt ve Ödeme adımları nın 1 aşamasında nedense e-mail ve şifreyi girmeme rağmen sürekli kullanıcı adı veya şifre hatalı uyarısı veriyor. Kullanıcı adını girsem e-mail soruyor. Profilimden kayıtlı e-mail adresimi kontrol etmeme rağmen sonuç başarısız.
aynı sorun bende de var. e-mail adresimi ve şifreyi doğru yazmama rağmen hata olduğunu söylüyor.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
aynı sorun bende de var. e-mail adresimi ve şifreyi doğru yazmama rağmen hata olduğunu söylüyor.
Merhaba,
Forumdaki kullanıcı bilgileriniz E-mağazada geçerli değildir.
E-Mağaza için sıfırdan müşteri kaydı oluşturmanız gerekiyor.
Forumda sadece email adresi ile kayıt oluyorsunuz, ancak mağazada tüm adres ve irtibat bilgilerinizle kayıt yapmanız gerekiyor.
Siz fatura istemesenizde bu bilgilere dayanarak tüm müşterilerimize fatura kesilmektedir.

Hüseyin

Excel Vers. ve Dili
Office 2016 TR 64 Bit
31/06/2023
Sipariş numarası : 83338
Otorizasyon numarası : 157523 ödemeyi akbank pos dan yaptım beklemedeyım sizi :)

Excel Vers. ve Dili
2010 - Türkçe - Win10 x64
Sipariş numarası :83339
Otorizasyon numarası :819407 akbank sanal pos tan yaptım.
waiting for you

Excel Vers. ve Dili
Excel Versiyonu ve Dili bölümünü doldurulmadınız veya seçmeyi unuttunuz.
Merhaba akbank sanal posttan ödeme yaptım. Kullanıcı adı jammah adına
Üyeliğimi aktif edermisiniz.