başımız sağolsun..yeter artık..

zafer

Super Moderator
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
OFFICE 2003 TÜRKÇE
OFFICE 2010 TÜRKÇE
Ne Mutlu, Ne Mutlu Sana
Oğlun Şehit Olmuş Gözleri Yaşlı Ana
Ağlama Artık Bırak Allah Aşkına!
Toprak Dardır, Gökler Dardır Şehit Olup Yatana.

Mehmet’in Al Kanıyla Çağ Kapandı Çağ Açtı
Elde Kılıç, Yay, Kalkan; Kale Aştı, Dağ Aştı.
Hilal’in Zaferine Kudurmuş Haçlı Şaştı.
Peki, Ana Neden Hala Bağrın Yanık Gözün Yaşlı?

Ama Senin Oğlundu Düşmana Göğüs Geren
O Kanlı Gecelerde Yıldızı Yere Seren
Bu Şanlı Milletin Bayrağına Renk Veren
Sıradan Biri Değil Kahraman Bir ALP-EREN !

Belki Yıllar Öncesine Daldırdın Gözlerini
Hatırladın Kundakta Ağlayan Bebeğini
İşte O Bebek Şimdi Çiğneyerek Bendini
Bu Vatana, Bu Millete Feda Etti Kendini !

Sevin Ana Sevin ! O Kutlu Oğul Senin…
Bu Mehmet’ler Oldukça, Korkusu Yok Kimsenin
Şehit Bahçelerinde Açılan Güller Senin,
Ve Cennete Doğru Giden İpekten Yollar Senin.

hamitcan

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe
Arkadaşlar, hepimizin başı sağ olsun. İki haftadır nerdeyse hergün şehit verdik. İnanın içim içimi yiyor. Bu ülkeyi bölmeyi çalışanlara lanet okuyorum. Biz bu toprakları kanımızla aldık. Hiçbir zaman esaretliği kabul etmedik. Mazlumlara zarar vermedik. Irkından veya dininden ötürü hiçbir kimseyi dışlamadık. Herzaman birlikte yaşadık. Lütfen hangi ırktan, soydan veya dinden geliyorsak gelelim ama bu ülkeyi bölmeye çalışmayalım.Çünkü bölünürsek hiçbirimizin yaşama şansı kalmayacak.

Geçmişimizle herzaman övünmeliyiz. Fakat bugünü unutmamalıyız. Bugün biz ne yaptık, gelecek için ne yapmalıyız bunları araştırmalıyız. Torunlarımızda yarın birgün nitekim bizim yaptığımız gibi bizimle övünmeli.

Daha söylenecek çok şey var belki ama ben son olarak içimden geçen dugularımı belirtmek istiyorum.

----------- VATAN SAĞ OLSUN, CANIMIZ BU ÜLKEYE FEDA OLSUN----------

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Allah (c.c) tüm şehitlerimize rahmet eylesin, ailelerine sabır versin. Ülkemize elini, dilini uzatanlara bir daha fırsat vermesin. Bizlere de akıl, fikir, güç, cesaret ve birlik versin. Çok çalışalım, güçlü ve bir olalım. Herkese iyi çalışmalar. Her şey vatan için.

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Geçen ay şehit olanlardan birisi ise sevdiğimiz bir abimizin oğlu idi.Cep telefonun üzerinde resmine bakarken ben tekrar başın sağolsun dedim. Kendisi bana,Ali çok kararan gecelerin sabahı erken olur dedi. İnşallah bunlarında sonu yakındır dedi ve sonra şöyle devam etti. Bizde bu iman varken,ölen yavrumuzun ardından darmadağın olup ve kendimizi bırakmayıp,dimdik ayakta ben şehit babasıyım diyebiliyorsam bizi kimse yıkamaz.Tek üzüldüğüm şudurki, bana başsağlığına gelen insanlar şu parti işi düzeltecek bu parti işi düzeltecek deyip siyaset yapıyorlar. Bu ülkede yüzlerce parti var ama sadece bir TÜRKİYE var.Kimse bunu idrak dememiş .
Siz gençler unutmayınki yarına bırakacağımız ikinci bir TÜRKİYE yoktur.

Şimdi bende soruyorum, vatan kaybedildiğinde bize kim başın sağolsun diyecek.

ALLAH tüm şehit ailelerine sabır versin.

Vatan namustur, Vatan şereftir,
Vatan korunacak tek hedeftir.

Vatan sevdadır, Vatan aşktır,
Vatan için fedakarlık bir başkadır.

Vatan candır, Vatan kandır,
Vatana sahip çıkmak imandandır.

A.Taşkın

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 TÜRKÇE
Bütün Şehitlerimize Allahtan Rahmet diliyorum.

Türkiye Cumhuriyeti Kurulduğundan bugüne kadar hiçbir şekilde savaş yapmamıştır. Artık Savaşın olması gerektiğini düşünüyorum. Yeter Artık Bunca Şehit. Kökünü kuratmak gerek bu illetin ve bu illete destek verenlerin.

Ben 21 Yaşındayım, Tecilliyim Askere gitmedim.2 Sene sonra gideceğim. Askere gitmek için can atıyorum. Bizim vatanımıza el uzatan kalleşlerden öcümüzü almak için. Ama nedendir bilinmez. Askere genellikle hiç kimse gitmek istemez. Gittiğinde de Evine yurduna dönmek için can atar.

Ne Mutlu Türküm Diyene! Siz merak etmeyin öcümüzü alacağım...

Bu konuyu açtığınız için ayriyetten teşekkür ederim.

htsumer

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
16.08.2026
Yazık oluyor bu vatan evlatlarna..Bunların hesabını verecekler..
Çok üzülüyorum..Forumlara yazı yazmaktan başka yapabileceğimiz olsa keşke..Yeter artık kim dur diyecekse desin..Ne bekliyorlar daha..

Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum..Bu vatan uğruna öldüler..Her şehit haberinde içim yanıyor..Kendi çocuğum ölmüşcesine..
Yazacak birşeyde bulamıyorum..Tek beklentim bunların kazınması..Artık bitirin !

Excel Vers. ve Dili
(Excel 2016 - İngilizce)
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
30-11-2022
TÜRKİYE’yi savaşa zorlayarak kendi amaçlarını rahatlıkla yerine getirebileceklerini düşünüyorlar ama
!!! YANILIYORLAR !!!

Her türlü oyuna karşı uyanık olmamız gerekiyor.

Buradan tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Türk milletine sabırlar diliyorum.

Excel Vers. ve Dili
2010
Biz bu ülke için canını seve seve veren bir neslin çocuklarıyız, elbette şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak, bilakis bu platformda bu konuyu dile getirdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim.
bizi kötü bir senaryonun içine çekmek isteyen dış güçlerin oyununa gelmeden bizim onların bu oyununu bozacak bir plan üretmemiz gerekmektedir ki bu nu yapacak kimsenin olmadığını görüyorum çünkü herkes ama herkes asla birini diğerinden ayrıt etmiyorum tüm yetkililer koltuğunun sevdasına aman ben yapmayım kötü birşey olursa benden bilmesinler aman ben susayım belki biri atılır ama neredesin Atam seni bekliyor herkes bunların birşey yapacağı yok Sen kalk Senin yerine Ben yatarım.

Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir. Ben milletimin en büyük ve ecdadımın en değerli mirası olan bağımsızlık aşkı ile dolu bir adamım. Çocukluğumdan bugüne kadar ailevî, hususî ve resmî hayatımın her safhasını yakından bilenler bu aşkım malumdur. Bence bir millete şerefin, haysiyetin, namusun ve insanlığın vücut ve beka bulabilmesi mutlaka o milletin özgürlük ve bağımsızlığına sahip olmasıyla kaimdir. Ben şahsen bu saydığım vasıflara, çok ehemmiyet veririm. Ve bu vasıfların kendimde mevcut olduğunu iddia edebilmek için milletimin de aynı vasıfları taşımasını esas şart bilirim. Ben yaşabilmek için mutlaka bağımsız bir milletin evladı kalmalıyım. Bu sebeple milli bağımsızlık bence bir hayat meselesidir. Millet ve memleketin menfaatleri icap ettirirse, insanlığı teşkil eden milletlerden her biriyle medeniyet icabı olan dostluk ve siyaset münasebetlerini büyük bir hassasiyetle takdir ederim. Ancak, benim milletimi esir etmek isteyen herhangi bir milletin, bu arzusundan vazgeçinceye kadar, amansız düşmanıyım.M.K.ATATÜRK

Şehitlerimize Allahtan rahmet yakınlarına ve tüm ulusumuza başsağlığı dilerim.Kanları yerde kalmayacak...

Excel Vers. ve Dili
İşte : 2000 Tr
Evde : XP Tr
Bütün ŞEHİTLERİMİZİN mekanı cennet olsun. Ailelerine Allah sabır versin.

Onlarca, yüzlerce askerimiz hain saldırılarla şehit olurken, bütün bunların baş sorumlusu apo bir eli yağda bir eli balda SÖZDE hapis yatmakta. Terörden içeri girenler hapiste kendi ideolojileri içinde yıkanmakta ve 3 gün sonra serbest bırakılmakta. (Sonra da hemen dağa geri çıkmakta)
Ne AB ne de ABD'den korkmayarak idam cezası verilse birkaçına; bakın ortalıkta terörist kalıyor mu!
İlla sallandıracaksın bir kaçını Taksim'de ....

S

Skorpiyon

Misafir
Tüm Şehitlerimize Allah'tan rahmet ve ailelerine,yakınlarına ve tüm halkımıza sabırlar diliyorum.

Excel Vers. ve Dili
OFFİCE 2003 EXCELL 2003
Vatan Sağolsun

Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve tüm halkımıza sabır diliyorum.

Birileri bir düğmeye basmış gibi son günlerde artan bu olayların ardında çok sinsi bir oyun seziyorum.

Allah sonumuzu hayır etsin.
Merhaba,
Nice kanlar dökülerek bu toprakları elde ettik .. savaşsa yiğitçe zamanında savaştı evlatlarımız ama şimdi ne olup bittiğini bilmeden daha 25 ine varmamış yavrularımızı toprağa veriyoruz .. her şey garip oldu Türkiye ' mde.. Ciğerpaverelerimizin mekanları cennet olsun.. Ailelerine de Yüce Rabbimden güzel sabır niyaz ediyorum.. canlarımızı, evlatlarımızı alan insanlarda birgün muhakkak hesap verecekler..
saygılarımla.. dilerim her şey bir gün güzel olur ... analar gözyaşı dökmesin bir daha..

Excel Vers. ve Dili
2003 excel visual basic
birkaç arkadaşımızın da dediği gibi kimse bilek gücü ile değil makinalarla yahut düğmelerle bir çok aziz şehidimizin,canımızın,kanımızın,bu vatanın fedakar evlatlarının canına kastetmekte belki yeri değil ama size ufak bir nokta gösteriyorum sözüm anlayana >>
dünyada birçok icat ortaya çıkmıştır peki neden silahı icat edenin adı anılmamaktadır çünkü insanlık için yararlı birşey yapmamıştır da ondan hangi ülkenin,toplumun ya da başka bir topluluğun adı mücahitçe savaştığı için anılmıştır ve de hangi devlet başı sahip olduğu dinin bir parçası karşısında ona saygısızlık olmasın diye 6 saat uyuyamamıştır.arkadaşlar biz sahaya 1-0 galip çıkmışız daha ne istiyoruz ?...

S

Skorpiyon

Misafir
Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve tüm halkımıza sabır diliyorum.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 TR
Uzun zamandır işlerimin yoğunluğu nedeni ile siteyi çok fazla inceleme şansım olmuyordu. Bugün ilk dikkatimi çeken bu başlık oldu ve bir arkadaşımın yazdığı soru hoşuma gitti.
"Ne kadar samimiyiz?"

Evet artık bunu sorgulayalım. Televizyon başında oturup göz yaşı dökmekten, kahve, berber ve dost sohbetlerinde vatan kurtarma provaları yapıp, meydan okumaktan yapacak daha fazla şeyimiz var. Önce bilinçlenelim, çevremizde "fotosentez" yaparak yaşayanları, olanlardan bihaber nefes alıp verenleri bilinçlendirelim. Dostumuzu, düşmanımızı ayırt edelim. Kültür soykırımına, magazin istilası ile yıkanan beyinlere, kendini bilmezlere, vatanı ve vatan sevdasını "ihaleye çıkaranlara" dur diyelim. Evet herkes eline silahı alıp hain kovalamayacak. ama bunu yapanlara destek olalım. Tarihe altın harflerle kazınan Kurtuluş Savaşımızda cephe gerisindekilerin katkısını unutmayalım. Artık kağnılar yok, bilgisayar var. Artık bilgi toplumundayız. LÜTFEN GÖZÜMÜZÜ AÇIP OLAN BİTENLERİ GÖRELİM!..

Beni bilenler bilir. Bu mücadeleye yıllarını vermiş, onlarca arkadaşının Şanlı Bayrağa sarılı tabutu başında nöbet beklemiş, anasına "anam", bacısına "bacım" diyen, televizyonlarda yada gazetelerde gördüğünüz küçücük haberlerin arkasında duran dağ gibi gerçeğe tanık olan, henüz 14 yaşındayken "Vatan Sana Canım Feda" sözlerini yüreğine nakşeden, aynı lokmayı bölüşüp yediği arkadaşını 10 dk sonra kanlar içinde kollarında gören birisi olarak, bu mücadelenin içinde dayanılmaz acıları yaşayan birisi olarak diyorum ki, DOSTUMUZU DÜŞMANIMIZI AYIRALIM.. Asıl mücadele dağdakiler ile değil, şehirdekiler ile.. Asıl düşmanlar silahlı olanlar değil külahlı olanlar.. Asıl tehlike "takım elbiseli" teröristler.. Yani Mehmed'ime sıkılan kurşunları finanse edenleri, Mehmed'ime kurşun sıkan hainlere iki lokma ekmek taşıyanları, "Vatan-Millet" naraları ile vatanı satanları görelim, bilelim..

Söylenecek daha o kadar çok şey var ki.. Daha fazla yazamayacağım ama.. Güzel yurdumda tüm bunlar yaşanırken birilerinin, hatta sadece birileri değil, binlerin, onbinlerin, belki milyonların tüm bunlara kayıtsız kalması, kim kiminle ne halt yemiş programlarını dakikası dakikasına takip ederken, gazetelerin arka sayfa güzellerine bakıp bulmaca çözmesi, hatta kafasını deve kuşu misali kuma gömmesi zoruma gidiyor, kanıma dokunuyor.. Canımı acıtıyor..

saygılar sunuyorum..

"Uğruna ölmekse seni yaşatmak,
Bin defa ölürümde adına leke sürdürmem!.. "

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 TR
Geçenlerde bir arkadaşım aşağıdaki site adresini verdi. Yazılanlar, gündemdeki olaylara ait yorumlar çok hoşuma gitti ve siteyi sık kullanılanlara bile ekledim. İncelemenizi öneririm. Her gün yaşananlara ait (belki) göremediğimiz gerçekler mevcut..

www.habernet.tr.cc

NOT : Evet forum kurallarını biliyorum. Buradan link yayınlamanın yasak olduğunu da. Yalnızca incelenmesi gereken bir link olduğunu düşündüğüm için yazıyorum. Değerli yönetici arkadaşlarım uygun görmezlerse mesajı silebilirler.
Saygılar..