combodan seçilen verileri listboxa süzme

Excel Vers. ve Dili
ofis2003
syn leventm bey dosyayı combo1(P) sütununu combo2 (O) sütununu combo3(B) sütununu süzecek şekilde ayarlayabilirmiyiz.bu şekli ile kullanamıyorum.düzeltmeye çelıştım ama bir tarafı yaparken diğer tarafı bozuyorum....

beyaz34

Hobi
Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2010 Türkçe
combo ile listboxda görmek

orcunerkek54 arkadaşımiz için hocalarımızın yardımlarıyla hazırlanan süzme form'mun banada yardımcı olacagını düsünerek comboların yerlerinin degistirilmesinde yardımcı olursanız sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
ofis2003
syn leventm bey ilginize ve emeğinize çok teşekkür ederim çok saolun çalışmalarınızda başarılar dilerim.......

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 , 2013 ve 2016 TR.
Merhaba Sayın leventm. Eklediğiniz dosyyı inceledim ama Mantığını tamolarak anlamadım. Bu gibi işlemleri iş hayatımda çok kullanıyorum.O nedenle mantığını anlayarak yapmak istiyorum. BU konuyu biraz daha açarak anlatırmısınız. Yani komutların yanına " Bu komutla şunu yapmış olduk" gibi açıklamalar yazabilir misiniz.
Eğer konunun mantığını anlaya bilirsem sizin yaptıklarınızı aynen alıp kopyalamaktansa karşılaştığım sorunları kendi başımada çözebilirim. Böylecede kendimi geliştirebilirim.
Ekteki dosyayı bu şekilde hazırlayabilirseniz sevinirim.
Ayrıca Çalışmalarınız içinde çok teşekkürler. Kolay gelsin iyi çalışmalar. :hey:

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 , 2013 ve 2016 TR.
Merhaba Sayın leventm. Eklediğiniz dosyyı inceledim ama Mantığını tamolarak anlamadım. Bu gibi işlemleri iş hayatımda çok kullanıyorum.O nedenle mantığını anlayarak yapmak istiyorum. BU konuyu biraz daha açarak anlatırmısınız. Yani komutların yanına " Bu komutla şunu yapmış olduk" gibi açıklamalar yazabilir misiniz.
Eğer konunun mantığını anlaya bilirsem sizin yaptıklarınızı aynen alıp kopyalamaktansa karşılaştığım sorunları kendi başımada çözebilirim. Böylecede kendimi geliştirebilirim.
Ekteki dosyayı bu şekilde hazırlayabilirseniz sevinirim.
Ayrıca Çalışmalarınız içinde çok teşekkürler. Kolay gelsin iyi çalışmalar. :hey: