Imperial Guradian Project - V1.0 : Dosya Güncellendi

Excel Vers. ve Dili
2010 - TR!
o sekılde bır mınımum ve maxımum stok sevıyelerı gelıstırılıp kodla onlara .wav seklındekı ses dosyaları entegre edılebılır ancak bunu yapmak yerıne accesın ıcındekı raporlarda stok max ve stok mın degerlerıne ulastıgı zaman IF ıle onların degerlerını farklı bır renge cevırmek herkes ıcın daha ıyı olur dıye dusunuyorum.

Excel Vers. ve Dili
office xp
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
13-09-2021
cyberwolf programı biraz inceledim kayıtlar tekdüzen muhasebe sistemine göre yapılacaksa sanırım yanlış yoldasın.Dosyayı bir sefer shiftle açabildim ve inceleyip kapattım ayni hatayı karaayhandada vermiş nasıl düzelteceğimi biliyorsan programa iyice bakıp tek düzen muhasebe sistemiyle ilgili sorunun ne olduğunu anlatabilirim sana.

Excel Vers. ve Dili
2010 - TR!
bana degıl foruma anlat ben bu projeden elımı ayagımı cektım yanı kendıme 1 yıl aradan sonra zorunlu rotasyon uyguladım bundan sonra daha oncekı mesajlarımda belırtıgım gıbı projeyı gelıstırmek ısteyen ve bu anlamda calısma yapan kısılere destek verıcem bı onerın yada bır cozumun varsa yaz devam edecekler takıp etsın.

Excel Vers. ve Dili
excel2007 - ingilizce
indiriyorum şu anda. henüz incelemedim ama üzerinde çok çalışılmış bir program olduğu boyutunun yüksek olmasından belli. çok teşekkürler cyberwolf1980

Excel Vers. ve Dili
excel 2003@11.8231.1182 sp3
teşekkür ederiz arkadaslar adına gerçekten güzel ve özveri isteyen çalışma ama tüm 0ffice lerde çalışacak proğram yapsan hiçbir kişide hata vermese olmazmı TEŞEKKÜRLER ARKADAŞIM

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
cyberwolf1980,
link ölmüş sanırım programa göz atmak ciddi olarak incelemek istiyorum, yeniden yükleyebilirmisiniz. Son halini