İŞÇİ MAAŞ BORDROSU

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Enterprise
Sayın Karaayhan;
Örneği aşağıya veriyorum .. anamenuden ek vizite formunun ustune bir rapor önizlme butonu koydum ( Bordro raporu için yaptım sadece). Gayet güzel çalışıyor ;)

Raporların bordro hariç hepsini ve anamenude bazı resimleri sildim boyutu ufaltmak için.

Raporun Açılış ve Kapanış kodlarına dikkat!!!

Bence bu konuda cevabı kesin buldunuz bu kez ;)

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
Sayın xorion, teşekkürler access penceresi geçici olarak görünüyor tabi ama bu da bir çözüm yolu ellerine sağlık kardeş..

İyi çalışmalar :eek:k:: :yazici:

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Enterprise
Bundan sonrası kolay, çeşitli varyasyonlarla o engellenebilir..

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
ne gibi? nasıl? zaten şıklık olsun diye veritabanı penceresi gizlenmişti, bu şekilde tekrar onu devreye sokmak bahse konu şıklığı bozduğu için eh işte olmuş, varsa bir yöntem veritabanı penceresi gizli iken rapor önizlemesi bunu isterim millet ve cemiyet adına.. :mrgreen:

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Enterprise
Bu sefer oldu şıklık bozulmadı .. Rapor yine vizite formunda ..Millet cemiyet faydalansın bakalım...

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
Sayın xorion, cevap yazmakta geciktim, kusura bakmayın.
Ellerinize sağlık çok güzel olmuş. :eek:k::
Ara Soru=" eski kodları kullanmayacakmıyız yani " bu kodları alıp derleyip yeni bir kod mu oluşturdunuz.... yok üzerinde yapmış iseniz. Eklediğiniz veya değiştirdiğiniz alanları apastrof ile işaretleyip yazarsanız... Yol,gidiş ve yönteminiz hakkında bilgimiz olur." :mutlu:

Ara Not= " Rapora tam ekran açılması emrini vermişiniz yoksa küçük birşey açılıyor. Rapor önizle dedikten sonra ikinci satıra taşı boyutlandır yapıp yükseklik ve enini ayarladığımızda daha güzel açılıyor... :8)

sayın mmetin hazırladığınız işçi bordrosunu göremedim mesjınızın ekinde yok..
eklerseniz sevinirim ....çalışmalrınızdan dolayı ellerinize sağlık.........

ismailerkan15

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2003 tr
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
5-11-2026
sayın mmetin hazırladığınız işçi bordrosunu göremedim mesjınızın ekinde yok..
eklerseniz sevinirim ....çalışmalrınızdan dolayı ellerinize sağlık.........

Excel Vers. ve Dili
windows
arkadaş acill o dosyayı benim maile atarsan sevinirim

Excel Vers. ve Dili
office 2021 tr
ekte yok

Arkadaşlar; Kamu kesiminde çalışan sözleşmeli işçiler için hazırlamış olduğum İÞÇİ MAAÞ proğramı ekte olup.İçerisinde puvantaj, arşiv, eksik gün bildirgesi ve vizite proğramları var.Umarım ihtiyacı olan arkadaşların işine yarar.Geliştirmek ve muhtemel hataları giderebilmek için tüm kodların şifreleri açık bırakılmıştır.Eleştiri ve görüşlerinizi bekliyorum.Tüm dostlara kolay gelsin.Selamlar
dayikerem@gmail.com
ekte var dıyorsunuz ama ben hala bulamadım

O kadar çok şey yazılmışki bende inceleyeym dedim ama ne ekli dosaya var ne de link şunu tekrar yükleyinde bizde fikir alalım

Excel Vers. ve Dili
ne olduğ7unu bilmiyoıru
saygı değer arkadaşlar ekli dosyayı siz nasıl gördünüz biz göremiyoruz anlamadım yerini söylerseniz veya download link koyarsanız seviniriz tşk