koskoca excel web tr de dokuman olmaz mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 TR
Ben hataliyim kusura bakmayin, bu siteye son girisim olmustur, umarim bu birlik ve beraberliginiz hic bir zaman bozulmaz, herkese saygilar, saglicakla kalin arkadaslar...
Özür dilemeni kutluyorum sana yakışanı yaptın ama ikinci yakışanı yapmadın
" bu siteye son girisim olmustur"bu ne sana nede sitemize yakışmaz.Sizi yanımızda tekrar görme dileğiyle İyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
office 2003
OFFİCE 2007
görüyorsunuz "özür " diye kestrip atmış "dilerim" yok

Excel Vers. ve Dili
windows excel türkçe
özür dilerim o kadar tecrübeli değilm sadece deneme ve yanılma yöntemini kullandım. başarılar dilerim

Excel Vers. ve Dili
windows excel türkçe
Arkadaşlar özür dilerim sadece deneme yanılma yöntemini kullanmak istedim başarlar dilerim

Excel Vers. ve Dili
2003 TR
Bu site kurulurken ve işletilirken site yöneticilerinin katlandıkları bir çok maliyetler olabilir. Sitenin hayatını idame ettirebilmesi için bir şekilde bu maliyetleri cebineden karşılamak zorunda kalabilirler. Bu nedenle kampanya şeklinde sunulan ve maliyetleri karşılamak adına yapılan bir uğraşıyı ücretsiz talep etmek yanlıştır. @ metot sizde bir şekilde bir işyerinde çalışıyorsunuz yada ticari bir işiniz var, bu işleri sizden bedavaya isteseler ne düşünürsünüz!

Excel Vers. ve Dili
2002
arkadaşlar neden eleştiriye tahammül edemediniz anlamadım arkadaş sadece neden kaynak az demiş demediğiniz kalmamış saygı görmesi için veya en azından söylediklerinin dikkate alınması için forumda yıllarca çalışması çok cvp yazmasımı gerekiyo tamam bi sorun olduğunda arkadaşlar yardımcı oluyo ama bukadarda başa kakılmaz ayıptır ya zaten bende bu forumun bu yönünü sevmiyorum iste size eleştiri inşallah arkadaş gitmezde ben kendi elimdeki dökümanları ona gönderirim neymiş yok beleş peşinde koşuyomuş korsan kaynak istiyomuş geçenlerdede ünlü bi excel kitap yazarının açıklamasını okudum korsanını çıkarırlar diye çalışmalarını piyasaya sürmüyomuş korsanı çıkıyo diye kimse çalışmalarını piyasaya sürmesin bizde bilgiye ulaşmıyalım ben bunu anlamıyorum ya ben bişey biliyosam insanlara faydalı olacaksa çalışmamı yayınlarım neyse konumuz bu değilde
ben gerçekten excel i öğrenme isteğiyle forumu gezdim gerçekten kaynak az ben kendi işimi başkasına yaptırmak istemiyosam kendim kod yazmayı öğrenmek istiyosam kaynak arıyosam suçmu ya internette binlerce yararsız sitede birsürü kaynak var bunlar enayimi
inşallah eleştirinin nekadar değerli olduğunu bigün biliriz
bide şu soruyu sormak istiyorum biliyorum tepki alacak ama yinede soruyorum
soruları yanıtlıyanlar neden yanıtlıyolar bunun kendileri içinde bi yararı yok mu yani yanıtlıyanlar çok kutsal bi iş mi yapıyolar

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
arkadaşlar neden eleştiriye tahammül edemediniz anlamadım arkadaş sadece neden kaynak az demiş demediğiniz kalmamış saygı görmesi için veya en azından söylediklerinin dikkate alınması için forumda yıllarca çalışması çok cvp yazmasımı gerekiyo tamam bi sorun olduğunda arkadaşlar yardımcı oluyo ama bukadarda başa kakılmaz ayıptır ya zaten bende bu forumun bu yönünü sevmiyorum iste size eleştiri inşallah arkadaş gitmezde ben kendi elimdeki dökümanları ona gönderirim neymiş yok beleş peşinde koşuyomuş korsan kaynak istiyomuş geçenlerdede ünlü bi excel kitap yazarının açıklamasını okudum korsanını çıkarırlar diye çalışmalarını piyasaya sürmüyomuş korsanı çıkıyo diye kimse çalışmalarını piyasaya sürmesin bizde bilgiye ulaşmıyalım ben bunu anlamıyorum ya ben bişey biliyosam insanlara faydalı olacaksa çalışmamı yayınlarım neyse konumuz bu değilde
ben gerçekten excel i öğrenme isteğiyle forumu gezdim gerçekten kaynak az ben kendi işimi başkasına yaptırmak istemiyosam kendim kod yazmayı öğrenmek istiyosam kaynak arıyosam suçmu ya internette binlerce yararsız sitede birsürü kaynak var bunlar enayimi
soruları yanıtlıyanlar neden yanıtlıyolar bunun kendileri içinde bi yararı yok mu yani yanıtlıyanlar çok kutsal bi iş mi yapıyolar
Yazdıklarımı anlamadığınızı net olarak görüyorum da, kendi yazdıklarınızın ne anlama geldiğini anlayabiliyor musunuz? Ondan şüpheliyim.

BURASI BAŞVURU KAYNAĞI DEĞİL, YARDIMLAŞMA FORUMU!!!
Daha ne kadar net olabilirim?

Kendi deyiminizle "binlerce yararsız sitede bir sürü kaynak var" sa, neden oralardan faydalan mıyorsunuz?
Biraz düşünün de, sırf muhalefet olmak adına boş boş mesaj yazmaktan vazgeçin.

Şimdi bazı okurlar benim için diyecek ki daha 10 mesajı var nereye yorum yazıyor. Evet öyle düşünenlere, yazmak haddime diyorum ve yazıyorum. Zincirleme trafik kazası derler ya burada aynen böyle olmuş. Metot bir kaç zaman uğraşmış elde etmek istediği dokümanı elde edememiş ve kırgınlıkla, kızgınlıkla, düşündüğünüz kadar ağır da sayılmayacak bir dilde ber mesaj yazmış. Kendine göre haklı, bana göre de haklı. Size göre haksız olabilir ki kimine göre haklı kimine göre haksız olması da çok doğal.
Ferhat Bey haricinde herkesi yangına körükle gider gördüm. Sanki bir linç kampanyası başlamış. Bu kadar uzatmak doğru değil, böyle polemikler açmak da doğru değil. Bu topiği okuyana bir katkısı da olmaz, size de katkısı olmaz. Bugün de sizce uygunsuz teklifler olacaktır, bundan sonra da olacaktır. Prensibimiz değil, foruma bir katkınız olsun, bir kitap da siz alın dersiniz olur biter.
Haddimi aşarak söylüyorum belki ama Hüseyin Bey Administratör olarak bir yazı yazmış ki hiç yakıştıramadım. Hatta hiç bir forum yetkilisi bulaşmamalıydı bu topiğe. Hatta ve hatta bu topiğin silinmesini teklif ediyorum.

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
arkadaşlar neden eleştiriye tahammül edemediniz anlamadım
Eleştireye tahamüllümüz olmasa idi daha önce sizinde açtığınız başlıkları silerdik.

saygı görmesi için veya en azından söylediklerinin dikkate alınması için forumda yıllarca çalışması çok cvp yazmasımı gerekiyo
Saygı görmek istiyoranız,diğerlerin emeklerine saygı göstereceksiniz.

Sevgide serbestiyet,saygıda mecburiyet vardır. Forumu inceleyin ondan sonra insaflı eleştiri yapın.

başa kakılmaz ayıptır ya
Emek sahiplerine saygısızlık gösterip beğenmemek,neden yetersiz diye başlık açmak nedir.

inşallah arkadaş gitmezde ben kendi elimdeki dökümanları ona gönderirim

Doküman göndermeniz için birisinin gitmesimi lazım. Madem paylaşmak istiyorsunuz neden paylaşmıyorsunuzda 1 haftadır Öneriler ve Eleştiriler bölümüne yazıyorsunuz.

geçenlerdede ünlü bi excel kitap yazarının açıklamasını okudum korsanını çıkarırlar diye çalışmalarını piyasaya sürmüyomuş
Bu yazarın mantığı çok komik buna bayağı güldüm.Bundan sonra kimse paylaşmasın ve dünyada bir daha kitap yazılmasın.

Yada bu forumda emek veren tüm üyeleri saygı gösterin çünkü onlar korsanı çıkar düşüncesiyle bilgilerini saklamıyorlar.

ben gerçekten excel i öğrenme isteğiyle forumu gezdim gerçekten kaynak az
Hem gezip öğreneceksiniz hangi kritere göre azmış onuda bilmiyorum bu durumda sizde başa kakmışsınız sizdemi ayıp etmediniz mi?

Üyelerimizin işi görülmesi ve Allah razı olsun dedikleri zaman bana yetiyor.

ALLAH rızasında başka kutsal birşeyde yoktur.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 TR
Sayın can06 : ilk önce size bir sorum olacak bu konu kapanmış karşıdaki arkadaşımızın özür dilemesiyle.Siz niye tekrar gündeme getiriyorsunuz maksadınız nedir.İkinci sorum eğer yanıtları kutsal görmüyorsanız o zaman kişinin verdiği emek,karşılıksız ise bunun emeğine yazık değilmi.Yoksa sizingibilere borcumu var değerli hocalarımızın ve üye arkadaşlarımızın,ki cevap versinler.Eleştiri olmazdı başlık başka şekil olsaydı ama o başlık hiçbir siteye yakışmaz hele hele bu siteye asla yakışmaz.Ondan sonra yanıtlayanlar kendi için yararı yokmu demişsiniz?Siz her bildiğinizi kaç kişiye bilgilendirdiniz.Yararı yokmu diyorsunuz bunda ne gibi yarar görüyorsunuz ki?Kitabı piyasaya sürmeyen kişiyi örnek almışsınız.Bunu bende yapardım nedenini biliyormusun?Bir kitabı kitap haline getirmek ne kadar maliyeti biliyormusunuz?peki bunun kazancı nedir biliyormusunuz?Kitabı kaç ayda hazırlamış biliyormusun?Ve sonunda sen onuda beleş mi istiyorsun! yok öyle artık emeğin kıymeti bukadar ucuz olmamalı.Sende belkide aynısın yapan olurdun.Ama sana daha çok yazacağım var meğer sana değmezmiş emek kıymeti bilmeyenlere bu kadarı yeter.....

Excel Vers. ve Dili
2002
Yazdıklarımı anlamadığınızı net olarak görüyorum da, kendi yazdıklarınızın ne anlama geldiğini anlayabiliyor musunuz? Ondan şüpheliyim.
BURASI BAŞVURU KAYNAĞI DEĞİL, YARDIMLAŞMA FORUMU!!!
Daha ne kadar net olabilirim?

Kendi deyiminizle "binlerce yararsız sitede bir sürü kaynak var" sa, neden oralardan faydalan mıyorsunuz?
Biraz düşünün de, sırf muhalefet olmak adına boş boş mesaj yazmaktan vazgeçin.
forumda eleştirilen anlatım tarzının altını çizdim yani burada diyorki kendi yazdıklarını anlamıyosun sen salaksın gibi bişey söylüyo neyse onu geçtik söyleyebilir canı sağolsun
binlerce yararsız sitede birsürü kaynak site var git ordan faydalan diyo ben o yararsız sitelerden faydalanmak istemediğim için bişeyler öğrenmek için yararlı olduğunu düşündüğüm bir sitedeyim boş mesaj göndermediğim için yanıt alıyorum demekki açıklamaya değer buldunuz forumdan yeni üyelere acemilere saygı istiyorum

Excel Vers. ve Dili
2002
eleştiriye tahammül edememek sadece konu silmeklemi olur
forumda kimseye saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum
elimde olanları paylaşıyorum bu foruma bi kaynak gönderdim fakat bu eser başkasına ait kendi çalışmanı gönder dediler kaldırdılar bunada saygı duyarım kendi çalışmalarımı yapmam zaman aldığı için bi süre sonra gönderecem bunları göndermek içinde kimsenin gitmesini beklemiycem tabi
forumdakilerin bilgilerini sakladğıını idda eden olmadı onlara bende defalarca teşekkür etmişimdir
benim kaynak az dememi başa kakmak olarak mı yorumladıınız
Allahın rızasını düşünmeniz çok güzel ama kalp kırmanın dinimizce kabeyi yıkmakla eşdeğer olduğunu bilerek foruma giren arkadaşların kalbini kırmassak daha gerçekçi olur

konu kapanmış ama üzücü şekilde kapanmış aslında bu konu ortada kalmış bence
korsana karşısın arkadaşım soruyorum sana kaçınız orjinal programlar kullanıyonuz kaçınızın offici yasal hanginiz virüs programına 120 ytl ödüyonuz gerçekçi olalım ya
ben kimsenin emeğini kutsal görmüyorum demiyorum ama herşeyin bi karşılığı olduğunu düşünüyorum kutsal tabiki ama aşırı kutsallaştırmayalım bu olayı diyorum

Merhum İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
Sayın can06,

Konuya girmemek içi sabır çekiyorum. En sonunuda dayanamadım artık...

Hatırlarsanız;

excel dersanesi neden yetersiz
Başlığı ile uzun bir yazı yazmıştınız.

Bende:
Siz Excel Dersanesi'ni yeterli duruma getirecek örneklerinizi koyun. Ben bu çalışmalarınızı zevkle Excel Dersanesi'ne taşıyayım.

Laf istemiyorum. Üretin gerisi kolay.
Dedim.

Ve siz hala laf üretiyorsunuz.

1. Amacınız nedir?

2. Bu Forum yetersiz ise girmezsiniz. Olur, biter.

3. Burada kimsenin, kimseye bir şey öğretmeye hiç bir zorunluluğu yok. Burada insanlar birşeyler öğreniyorlar ve bilgilerini zevkle paylaşıyorlar. Anlamsız ve mantıksız fikirlerinizle lütfen insanların şevklerini kırmayın.

4. Kimse burada bir ücret almıyor. Hatta Forum sahibi Sayın Hüseyin Beyin de nasıl bu Forumu ayakta tuttuğunun da farkında değilsiniz.

5. Bir kez daha soruyorum amacınız nedir? Dürüst olun biraz.

Konu tarafımdan kilitlenmiştir.
.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Excel 2003, 2007, 2010 (TR)
Eleştiri ile arsızlık arasındaki kalın duvarın yıkıldığının farkında mısınız?

“Saygı”yı eleştirmek, -normal şartlar altında- forumda herhangi bir saygısızlık yapıldığını ispat etmenize bağlı … Lütfen, bana, konuya cevap veren yönetim kadrosundan bir kişinin, bir üyemize herhangi bir zamanda yaptığı saygısızlığı gösterir misiniz ?

“….tamam bi sorun olduğunda arkadaşlar yardımcı oluyo ama bukadarda başa kakılmaz ayıptır” diyorsunuz. Bu sözü; insan düşmanına söylemez. Yazık! Şimdi ben de çirkefleşip “Ne mecburiyetimiz var kardeşim, senin sorunu cevaplamaya … Adını bilmem sanını bilmem. Babamın oğlu musun ki ” mi diyeyim …." Çalıştığınız yerdeki, iş arkadaşlarınızın bir tanesi, karşılıksız bu kadar yardım ediyor mu size ? Vah vah …

“….inşallah arkadaş gitmezde ben kendi elimdeki dökümanları ona gönderirim …” demişsiniz. Bunun ucuz kahramanlık olduğunun farkında mısınız? “Madem vardı da kardeşim, “metot”a özel mi saklıyordun bunları demezler mi size ? Popülistliğin bir anlamı yok ..

“…neymiş yok beleş peşinde koşuyomuş korsan kaynak istiyomuş …” demişsiniz. Geçiminizi kitap yazarak sağlayan biri ve yıllarca bir kitabı yazmak için uğraşıyor olsanız, sizce; sizden izinsiz, kitabınızı yayınlamak doğru olur mu ? Böyle bir şey ekmeğinizle oynamak olmaz mı?

Ne kadar basit değil mi? Adına korsan de olsun bitsin … Ben işimi göreyim de, yazan (yazar) salaklığına doyamasın …

Korsanı çıkacak diye kitabını yayınlamayan adamı örnek almaya devam ediniz. Çünkü, onlar sizin gözünüzde buradakilerden daha değerlidir … Niye ? Çünkü o parayla satıyor, vardır bir hikmeti dimi ?

Bu site, korsan’a (aslen korsan değil “HIRSIZLIK”a) asla çanak tutmayacaktır. Bu konuda yapılan istekleri veya görüşleri de, eleştiri olarak asla değerlendirmeyecektir. “Fikir mülkiyeti” kavramının sizin için hiçbir önemi yok mu Allah aşkına ?

“…soruları yanıtlıyanlar neden yanıtlıyolar bunun kendileri içinde bi yararı yok mu yani yanıtlıyanlar çok kutsal bi iş mi yapıyolar…”

Yani, buna söylenecek daha doğrusu bu ortamda söylenecek bir söz bulamıyorum.

Evet, kutsal bir iş yapıyoruz, kardeşim … Var mı bir itirazın ?…

Bu milletin, elinin altındaki bir kaynaktan (bilgisayarınızda yüklü Excel programı) mümkün olduğunca yararlanması, işini daha az zamanda bitirmesi, işine kalite katması, işini verimli yapması için, yardımcı olmaya ve yerine göre eğitmeye çalışıyoruz. İnsanlar, işini doğru yapıca, ülkemizin de kalkınacağını düşünüyoruz.

Bunu anlamakta zorlanan zihniyetler olabilir. Ama birkaç idealist insan, burada, bu millet için, bir şeyleri, hiçbir bedel talep etmeden vermeye çalışıyorsa, şapkayı önüne koyup düşünmen lazım …

Konuyu cevaplayanların ne menfaati olacak ? Cep telefonunuzdan kontör mü kesiyoruz ? Bordronuzda, Excel.Web.Tr diye bir kesinti maddesi mi var ?

Buradaki tek yaklaşım idealistliktir, altında başka bir şey aramayın …

Hüseyin bey’in şahsına (veya görevine) bazı eleştirilerde bulunulmuş. Haksızsınız … Kendisinin, bu forumu ayakta tutabilmek adına verdiği çabalara saygısızlık ediyorsunuz. Hadi biz yazanların karı da yok zararı da … Ama Hüseyin bey, bu işin maliyetine de katlanıyor … Sizler ve bizler, kötü bir şey olduğunda, buradan, elinizi kolunuzu sallaya sallaya serbestçe gidebiliriz ama Hüseyin bey bu riske katlanmak zorunda …

Daha yazacağım çok şeyler olabilirdi ama sıkmak da istemiyorum …

O kadar iyi niyetli yaklaşmak için çaba sarfetmeme rağmen, Tahammül sınırlarım zorlandı resmen ...

Son düzenleme:

Seyit Tiken

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel : 2010
Sayın Can06,
Allah etmesin, bu sitenini başına bir şey gelirse(kapanma gibi) o zaman değerini anlarız. Bana bir site ismini verin, bu denli hoşgörüyü, saygı ve sevgiyi bu şekilde uygulayan var mı? Eğlenerek öğreniyoruz. Bilgiyi alanda verende mutlu. Hiç mi eksiğimiz olmayacak?, olacak, doğaldır. Dörtlük dörtlük mükemmel hiç şey yoktur bu dünyada. İnsan bir eleştiriyi hakketmediği zaman tepki gösterir. Burda insanın yapacağı şey, bana göre, bir şeyi elde etmek istiyorsak, fıtra uygun hitap şekliyle davranmamız, sonuçta faydayı gören biz oluruz. Şöyle bir şeyde sözkonusu, insan bir şeye para verdiği zaman, eleştirilerini birkaç adım ilerletebiliyor. Burda ücret diye bir şey yok. Sadece bir TEŞEKKÜR dür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...