Otelde kullanmak için program!!!

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
otel prgramı

degerli arkadaşlar sayın chopper07 arkadaşımla bu konuyu bir noktaya kadar getirmiştik hazır bir programdan taploları sorgu form raporları aldık program ticari oldugu için tabiki vb kodları şifreli onuniçin modüllere ve kodlara ulaşamadık programı ekliyorum kodları açık içinde bir örnek varki kişinin tc kimlik nosunu yazdıgınızda internetten bilgileri alıyor ve sizin formunuza ekliyor ve sekme denetiminde form da sayfa1 deki bilgileri doldurdugunuzda enterle 2 sekmeye geciyor hiç olmassa bu olayı başka programınızda kullanırsınız gelelim prg ye ustalar bu programa sanırım gerekli kodları yazabilirler ben kod yazmasını bilmiyorum kolay gelsin

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
microsoft excel 2003
merhaba sayın hocam yapmış olduğunuz emeğe tabiki saygımız sonsuz sizinde dediğiniz gibi aslan kendi işini kendi görür ama lafontende olduğu gibi aslanında yeri gelir küçük yardımlara ihtiyaç duyduğuda bir gerçektir.eğerki çok olmayacaksa bu programınızı bizimle paylaşırmısınız şimdiden çok teşekkür ederim eğer ukalalık yaptı isemde çok çok özür dilerim bende bir uygulama otelinde usta öğretici olarak görev yapmaktayım programıda bu uygulama otelinde kullanmak için rica ediyorum gerçekten ve samimi olarak eğer paylaşırsanız eğitimede katkıda bulunmuş olacaksınız hocam çok teşekkürler cevabınızı merakla bekliyorum saygılar...

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-05-2025
Sn. tlky20071;
Sn. simendifer;

Emek ve paylaşımlarınız için ayrı ayrı teşekkürler. Her şey gönlünüzce olsun.

Excel Vers. ve Dili
microsoft excel 2003
sayın CÜNEYTA hocam

Yukarıda, bahsettiğiniz programınız için size istek mahiyetinde yazı yazmıştım ama kimin için olduğunu belirtmemişim özür dilerim yardımlarınızı bekliyorum hocam saygılarımla çok teşekkürler...:hey:

Excel Vers. ve Dili
office 2003 türkçe
degerli arkadaşlar sayın chopper07 arkadaşımla bu konuyu bir noktaya kadar getirmiştik hazır bir programdan taploları sorgu form raporları aldık program ticari oldugu için tabiki vb kodları şifreli onuniçin modüllere ve kodlara ulaşamadık programı ekliyorum kodları açık içinde bir örnek varki kişinin tc kimlik nosunu yazdıgınızda internetten bilgileri alıyor ve sizin formunuza ekliyor ve sekme denetiminde form da sayfa1 deki bilgileri doldurdugunuzda enterle 2 sekmeye geciyor hiç olmassa bu olayı başka programınızda kullanırsınız gelelim prg ye ustalar bu programa sanırım gerekli kodları yazabilirler ben kod yazmasını bilmiyorum kolay gelsin
teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
microsoft excel 2003
Otel Programi İle İlgİlİ

ArkadaŞlar Bİzde GÖnderdİĞİm Şekİlde Bİr Rapor Tutuyoruz Bana Bu Tabloya MÜŞterİ Ve Tabloda Lazim Gelen Bİlgİlerİ GİrebİleceĞİm Bİr User Form Hazirlamama Yardimci Olurmusunuz? Yanliz Bunda Aylik Konaklama Saysini GÖsterİr Pro Lazim

Excel Vers. ve Dili
ofis 2003 türkçe
otel ornek çalışması

Arkadaşlar bende otel çalışma orneği ekliyeyim dedim nereden bulduğumu hatırlamıyorum ama (hazırlayanın eline sağlık) herhalde bi noktada fikir verir sanırım.

Excel Vers. ve Dili
office 2003 türkçe
bulduğunuz bizim eklediğimiz zaten :D gerçi biraz ekleme yapmış arkadaşlar da ellerine sağlık.

Excel Vers. ve Dili
ofis 2003 türkçe
biraz geri kalmisim haklisiniz..:lol: :)

Excel Vers. ve Dili
7 TR 2013 excel TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
07-03-2024
sayın yoguz keşke kodlarınıda yörebilseydik.geliştirme şansımızda olabilirdi
benn cok beyendim güzel bi çalışma buna benzer bi calışma yapıp bende bu siteden yayınlıyacagım