OTOMATIK VERI YERLESTİRME HK.

LEVENTM TÞKLER

leventm' Alıntı:
büyük birisin levent eli öpülecek adamsın vesselam çok teşekkür ederim çok sagol walla ne desem boş istanbula gelirsen seni yemege getireyim haber ver bana istersen tel. vereyım gelınce goruselım :))) çok tşkler çok sağol :)) harika olmuş bunu şimdi birazdaha genişletmeyi deneyecem oda olursa manyak bi şey olacak çok sagol kardes

bi şey daha sormak ıstıyorum deneme sayfasındakı deglerı degıstırırsem deger gırılecek olan dosyada otomatık olarak degıstırır mı ? herhangi bir sayısal degerler oynandıgı taktırde deger dosyasında bu degısıklıgı yaparacak mı? mesela 376 ayarda ıstenılenı verıyor fakat 376 375 yaptıgımda aynı lıste gecerlı olacak mı?

bu komuttakı sayfa ısımlerını degıstırsem ve yenı yazacagım asıl lıstesnın sutun sayısı 67512 kadar bu kadar sayfada ıstedıgım sonucu verır mı?

BU ARADA DENEME SAYFASINDAKI rakamları degıstırıyorum save edıyorum yenıden hucreye kodunu yazıyorum bu sefer N/A yazısı cıkıyor bu ne demek nerede yanlıs yapıyorum acaba?

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sayfa isimlerini değiştirebilirsiniz. Ama satır sayısı en fazla 65536 olacaktır. Ayrıca bu kadar çok satırda kullanacak bir formül dosya büyüklüğünü çok arttıracaktır. Ve açılması çok zaman alacaktır. Bu tür bir veri tabanını için accsess programını öneririm.

BİZ EXCEL ZOR KULLANIYORUZ LEVENT AXESS'DEN NASIL EXCELE VERI AKTARABILIRIZ KI ? EGER OLUR YAPILIR DERSEN BEN SANA ASIL DOSYALARI OLUSTURDUKDAN SONRA TEKRAR RAKATSIZ EDEYIM SENI?

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Access programı konusunda bende yeterli bilgiye sahip değilim. Bu durumda Excele devam.

levent kolay gelsin bi şey daha soracaktım bu hazırlamıs oldugumuz dosyaları aynı klasöre kopyala dedın. ben bunların degerını yazdıktan sonra baska bı yere kayıtlasam o zaman degerlerı gıder mı yada degerlerın gıtmemeısı ıcın ne yapmalıyım?