paylaşım

Excel Vers. ve Dili
2003
Sözkonusu senin mantığın oda gördüğüm kadarıyla pek yok, unutma o beyenmediğin öğretmenlerle bu güne geldin ve yazı yazabiliyorsun yazık çok yazık....

BU YORUMA HİÇ KATILMADIM KATILMAMIN MANTIKEN MÜMKÜN DEĞİL;

1-İnsan önce görür sonra bakar, ÖRNEĞİN SİZ İLK ÖNCE ATATÜRK RESMİNE BAKTIĞINIZDA ATATÜRKÜN BURNUNU GÖRMEZSİNİZ, BÜTÜN OLARAK ALĞILARSINIZ, zaten işin bu mantığını kapan işini halletmiş demektir.
2-ben neden windows xp varken şimdi 95 öğreneyim, yani şimdi windows xp nin mantığını anlamamiçin 95 mi kullanmam gerek,
3-Cevremdeki insanlar hep kolay programları öğrendiler ki bu işlerini daha iyi yapacakları düşüncesiyle, oysa ben herzaman en iyisini ve profesyonelini tercih ettim,

şu an o arkadaşların hayal edemeyecekleri seviyeye geldim,

4-Emeğini, zamanını ve paranı harcayacaksan,

herzaman en iyisinden, en profesyonelinden ve en sonuncusundan başla, insan ve teknoloji hiçbirzaman geriye bakmaz,

öğretmenlerimiz bu düşünce ve mantıkta oldukları için herzaman türk geçleri kaybetti,

5-Öğretmenlerin hep eskiden başlamalarının ve bunun bahanesi olarak da olayın mantığını anlatmak bahanelerinin tek nedeni, kendilerini ve bilgilerini süreç içinde geliştirmemeleri ve yeni teknolojiye adapte olamamalarından kaynaklanır, ondan dolayı herzaman bildikleri yani eski bilgileri vermeleri ve olayın mantığını anlatma problemleri bundan gelir, çünkü bildikleri herzaman eskileridir, zaten iyi bir bilgisayar öğretmeni gerçekten söylediği kadar bütün programlama dillerini bilse,

şimdi aklı başında olan biri merak eder, NEDEN YAZILIM ŞİRKETİNE GİRMEDİNDE 800 ytl maaşa eğitimcilik yaptın,

değişmesi gereken çok şey var, ve umarım yeni nesil eğitimdeki bu sakatlıkların farkına varır