Sigorta Acentesi İçin Program Gerekli

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
sayın ekselanss;

Biraz sabır, uğraşıyorum... Küpü yok ki bu işin sokup çıkaralım hazır olsun..:)

kimse yardımcı olmuyacakmı cok ihtiyacım var acil
Samimiyetinize inandığım için bu işe kalkıştım. Biraz bekleyin değecektir..

Şuan ki aşamada çoğu bitmiş durumda. Raporlar ve menü dizilimi kaldı, hafta sonuna bırakmamaya çalışacağım..

Excel Vers. ve Dili
office 2007, windows xp
her şey için cok sagolun cok teşekkür ederim .... kusura bakmayın sık bogaz ettigim için ... iyi günler..

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
son olarak başka bir ekranda müşteri adı ve nosuyla rapor almak istiyorum .
Poliçeleri Türlerine göre, Müşterilere göre, Bitiş Tarihlerine göre sorguladık.. İşinizde başka ne tür sorgulama gerekiyor?

Neleri Raporlamak istiyorsunuz?

Excel Vers. ve Dili
office 2007, windows xp
bunlar yeterli bizim için başka türlü rapor almaya gerek yok

Excel Vers. ve Dili
office 2007 proffessional
Arkadaşlar, ben access 2007 kullanarak yaklaşık 1 ay önce başladım access öğrenmeye, bazen dosyayı 2003'e çevirip ordan inceliyorum devam ettiğim projemi, herhangi bir uyum sorunu var mı diye. açıkçası bana 2003 daha karışık ve de kullanışsız gibi geliyo. sanırım herkesin alışkanlıklarıyla ilgili bişey bu.

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Sayın ekselanss,

Programı tamamladım…

Access düzeyinizi bilmediğimden birkaç öneride bulunmak istiyorum…

Farazi kayıtlar girdim, sizde bu şekilde birkaç kayıt girerek programın mantık işleyişinin sağlamasını yapın.

Acele oldu; teorik ve teknik, eksiklik ya da yanlışlık varsa bildirin düzeltmeye çalışalım.

Bilgilerinizi girmeye karar verdiğinizde programı Shift tuşuna basılı halde açın, tablolardan tüm girişleri sıfırlayın..

Başkalarının da yararlanabileceğini düşünerek programı Access Örnek ve Bilgileri bölümüne ekledim…

Link:

http://www.excel.web.tr/showthread.php?p=191051#post191051

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Helal olsun teşekkürler

bu kadar kısa sürede bu kadar özveri ile hazırlanmış mükemmel ellerine ve beynine saglık ellerin dert görmesin kardeşim helal olsun sana örnek bir davranış

Excel Vers. ve Dili
office 2007, windows xp
eline saglık bu kadar harika birşey olacagını tahmin etmiyordum cok teşekkür ederim ..

Excel Vers. ve Dili
office 2007, windows xp
taruz arkadaşım sen bana bu kadar yardımcı oldun eger elimden gelecek birşey varsa sana yardım etmeye hazırım ve bizim istanbul da da müşterilerimiz var eger varsa sigorta işleri elimden geldigince yardımcı olurum.....

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
sayın ekselanss;

Teşekkür ederim sağolun... İyi bir sigortacım var.:)