Sitenin Yeni Yüzü Hakkında

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2003
Excel 2003
Selam Sevgili Excelweb.tr yönetim kurulu

Öncelikle sitemizin yeni görünüşü hayırlı olsun.Fakat ben kendi adıma yeni yüzü sevmedim eski şekli ile sitemiz daha kullanışlı idi.Şu hali ile biraz karışık ve kullanımı zor olmuş.Yada yeni eklenen konuları kayan satırlar halinde gösterme imkanı var ise onuda ekleyebilirseniz daha iyi olur kanısındayım.Belkide henüz alışamadığım içinde beğenmemiş olabilirim.

Saygılar

X

xxrt

Misafir
Merhaba,
Çalışma devam etmekte.Sanırım yavaş yavaş alışacağız..
Her şeye alışılır...Zamanla

izzetk

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
03-08-2027
Birkaç gün sonra sitenin yeni yüzüne alışırız.Sitenin yenilenmesi sırasında emeği geçen herkese teşekkürler.

Saygılarımla,

İzzetk
Excel 2003 Türkçe

Excel Vers. ve Dili
ms office 2010 ev
ms office 2007 iş
08.01.2019
yeni yüze bende alışamadım. form arayüzünü değiştirmenin haklı bir sebebi vardır diye düşünüyorum. belki bu daha kolay ve güzel olacaktır ama şimdi benim için zor oldu.

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2003
Excel 2003
15-20 dk dır inceliyorum aslına bakarsanız süper yenilikler konmuş siteye insan alışıyor. :) Sayın xxrt ninde dediği gibi zamanla insan herşeye alışır. :)
Ben sevmeye başladım..

Saygılar

Seyit Tiken

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel : 2010
Önceki sisteme alışmıştık. Kafama takılan bir soru : Niye, gerek duyuldu bu köklü değişime. Önceki sistemin aksayan tarafları düzeltme yoluna gidilemez miydi? Yoksa gelişen şartlardan dolayı mı? Bu yeni düzene gerek duyuldu. Birde; eski sisteme hoşuma giden bir özellikte : Aşağıdan yukarıya doğru kayan başlıklar. İnsanı durağanlık hissinden kurtarıyordu. Umarım, bu özellik yeni arayüzde de uygulanır... Emeği geçen tüm arkadaşlara kolay gelsin diyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum...

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Matematik Öğretmeni VB,Excel-VBA,...
Yeni yüzümüz hayırlı olsun.Da Kayan yeni mesajlarımız nerde biz onlara çok alışmıştık eski eklenen dosyalar da kayıp gibime geliyor.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Merhaba Arkadaşlar,
forum artık çok büyüdü ve yönetilmesi zorlaşıyor.
Eski yazılım ücretsiz forum yazılımları içinde belki en iyilerinden biriydi.
Ancak özellikleri ve imkanları itibarı ile bu çaptaki bir forumu kaldırmıyordu.
Yazılıma çamur atmayayım.
Bizler o yazılımla yapamadık. Aynı yazılımla bizimkinden daha da büyük forumlar yayınına devam ediyor.

Bu yazılım ücretli bir yazılım ve tabiiki bundan dolayı daha profesyonelce hazırlanmış.
Önceki yazılımda çok zahmetli eklemelerle elde ettiğimiz bir çok özellik bundan standart sunuluyor.

Umarım zamanla hepimiz alışırız.

Kayan yazı için söz veremiyorum, araştıracağım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Eklenen eski dosyaları göremiyoruz bunlardan faydalanma ihtiyacı duyulursa nasıl temin edeceğiz.

Son düzenleme:
X

xxrt

Misafir
Eklenen eski dosyaları göremiyoruz bunlardan faydalanma ihtiyacı duyulursa nasıl temin edeceğiz.
Forum,eski forumdaki tüm dosyalarına kavuşacak,ama Sayın Hüseyin dün geceden beri aralıksız taşıma işlemleri ile uğraşmakta.Bu nedenle zamanla hepsi olacaktır.
Şimdilik beklemek zorundayız.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Forum hoş ve eğlenceli görünüyor,ellerinize sağlık.dosyalar için beklemekten can çıkmaz.bu arada Hüseyin bey eksik ve hata olursa bildirin demişsiniz,gerçi eksik hata değil belkide çok erken ama butonlar da hala ingilizce kelimeler duruyor.bazı üyeler için anlaşılmaz olabilir.Ve forma katıldığımdan beri bir şey dikkatimi çekti ki galiba bu yeni yüzde "Bulletin" yazan yere yakışacak galiba,esaslı bir logoya ihtiyacımız var gibime geliyor.Bence üyelerden de bu konuda fikir yürütenler olacaktır.

T

TRABLUS

Misafir
Forumumuzun yeni yüzü, yazılımı tüm üye ve yöneticilere hayırlı olsun.

Excel Vers. ve Dili
(Excel 2016 - İngilizce)
30-11-2022
Forumun yeni yüzü gerçekten çok güzel olmuş.
Zamanla eskisi gibi birçok isteklerimiz gerine getirilecektir.
Yöneticilerine teşekkürler...

AS3434

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
M.Office/Excel 2007 Türkçe
Forumun yeni yazılımını hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Eski yazılımla kardeş gibi olmuştuk, bununla da olacağımıza inanıyorum.

Saat: 08:20 Site saati : 05:20
Saati nasıl ayarlayağağız?

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
XP - Türkçe
Merhabalar

Hüseyin Beyinde dediği gibi eski forum yapısı çok fazla yeniliklere açık olmaması açısından bazı konularda yetersiz kalıyordu.Eski forum yazılımına neredeyse o foruma verilen emek kadar emek verilerek birçok yenilik yapıldı.Fakat bu zamanla ve aşama aşama gerçekleşti.Şimdi bu durumda bizler bekleyerek bizim eski foruma alıştığımız özellikleri yavaş yavaş uygulanabilirliğine göre eklenmesini bekleyeceğiz.
Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Haluk

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Valla ben demiştim bir nakliye şirketiyle anlaşalım, taşınma işi kolay olur diye ama Hüseyin beni dinlemedi ....

Yeni forum hepimize hayırlı olsun...

Kemal Demir

Özel Üye
Aslına Bakarsanız İlk Görünüşünü gördüğümde Eski Daha Güzeldi diye düşündüm. Ama Zannedersem Bu kadar insan beyendiğine göre bende zamanla alısırım.

KuTuKa

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office LTSC Pr. Pl 2021 - 64 bit Türkçe
19-03-2029
vallaha yeni yüze bende alışamadım. ama bu memlekette herşeye alışıyoruz bunada alışırız nasıl olsa =) .kayan yazı özelliği çok güzel bir çalışmaydı ayrıca kendi mesajlarınız da iyi bir özellikti ama ne yapalım elimizdekinlerin değerini bilelim

Saygılar
Halil Kutuka