Tasİt Sayisini Yazinca Otomatİk Atasin

akd

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2003
Merhaba arkadaşlar,
Ben bu polemik daha çok uzamasın diye cevap yazmıyordum,
ama baktımki sayın assenucler benim özür dilememden yana bir tavır içerisinde,
sayın assenucler bu polemigin başına bakarsanız benim haklı olduğumu ve sayın gulsum1 in benden özür dilemesi gerektigini anlarsınız,
ben bir belge ekledim, vba sını unutup şifreli göndermişim,
unutup bunu şifreli göndermi,
kendisi, beni tenkit etme YETKİSİNİ nereden alıyor,
ne hakla başkalarının işine karışıyor,
sormuş olduğum bir soruya şöyle çevap yazıyor,
bak bu sorunun cevabı bende var; eğer özür dilersen cevaplarım der gibisinden yanıt yazıyor.
Benim yaşım 47, yeri geldi özürde diledim, ama bu polamikte benim özür dilememi gerektiren bir kabahatim yoktur, asıl özür dilemesi gereken kişi, sayın gulsum1'dir
Ayrıca kimsenin benden özür dilemesinide beklemiyorum,
bence sayın gulsum1 genç biri , gençligin verdigi pervasızlığı sergilemektedir.

Ayrıca Sayın ikizmaz'da formda gördügünü davranış biçimini söylemeye çalışıyor, kimseyide kayırmaya çalışmıyor
Bütün arkadaşlara saygılar sevgiler, iyi akşamlar...

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-05-2025
cevap

Sn. akd

Gününüz aydın, neşeniz ve kazancınız bol olsun. Ben kimseyi yönlendirmek amacıyla bu satırları yazmadım ve yazmıyorum da, sizler siteye katkıları olan ve paylaşımı seven forum dostlarısınız.

Excel web sitemizi ben büyük bir aile, forumdaşları da bu ailenin bir bireyi olarak görüyorum. Bazen en yakınlarımız bile bizi yanlış anlayıp, kırılabiliyorlar.

Bir çoğumuzun bir kaç güzel sözle karşımızdakinin gönlünü almaması nedeniyle kırgınlıkların uzayıp gittiğine çok tanıklık ettim ve halen de ediyorum. Küçük büyük ayırımı yapmak istemiyorum. Evet, ben de 61 yaşımda biri olarak yaşam felsefemden bahsettim.

Her şey herkesin gönlünce olsun. Sevgiyle ve sağlıcakla hoşçakalın.

Bir daha bu düşüncelerimle kimseyi rahatsız etmeyeceğim.

Excel Vers. ve Dili
2003
cevap

madem benim suçlu olduğumu düşünüyor özür diliyorum ama suçlu değilim o bahsettiği konuda biri kodları şifrelemiş ve bende şifre koymayın bir anlamı olmuyor dedim ama neden se sevgili akd bana madem bu işden anlamıyorsun vs vs diyerek beni üzdü tabi ben bunu okumadan önce bu soruya cevap vermek için daha yaptığım bir uygulamadan esinlenerek kodları yeniden yazıyordum sonra bu hakareti okudum ve kendisine özür dilemesini söyledim ama kendi yok sen bir şey bilmiyorsun kodlar çalıntı alıntı vs vs gibi bir sürü aşağılama neyse konuyu fazla uzatmayalım ben bu konuda olabildiğince sevgili akd nin kalbini kırmadan sadece özür dilemesini istedim fakat birde bakıyorsunuz başka biri çıkıyor ve sen başka konularda da aynı şeyi yapıyorsun diyor ona cevabim forma iyi baksın ben bir tek bu konu ve bu kounun devamı niteliğinde olanlarda bu şekilde cevap yazmışım herkese iyi günler bu soru ile ilgili kod mantığınıda aynı nitelikteki diğer soru alanına yazdım biraz üstünde çalışmak gerekiyor

akd

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2003
Merhaba arkadaşlar,
Sayın gulsum1, öncelikle özür dileyip dilememeniz hiç önemli degil,
ben özür meraklısı biri degilim,
Bende Özür dilerim.
Lütfen Kapatalım artık bu konuyu, siteye yeni giren arkadaşlara kötü örnek oluyoruz.
Site yöneticisi arkadaşlardan ricam,
bu polemik yapılmamaış gibi kabul edip,
bu polemige alet olan cevapları silinmelerini önemle rica ediyorum
İyi günler iyi çalışmalar dilerim...

Excel Vers. ve Dili
office xp
sayın gülsüm1
linkteki örneğe bakıyordum.
taksit hesapla butonuna ne kadar tıklarsak alttaki listeye okadar daha aynı taksitleri yazıyor bunu nasıl engelleriz?