ACCES'de MEMUR MAAŞ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sn TRABLUS

Dosyayı a-mail adresinize gönderdim.Umarım burada yayınlama imkanı sağlarsınız.Selamlar

T

TRABLUS

Misafir
Re: sn TRABLUS

mmetin' Alıntı:
Dosyayı a-mail adresinize gönderdim.Umarım burada yayınlama imkanı sağlarsınız.Selamlar
Bana henüz gelen bir mail yok, ayrıca
admin@excel.web.tr
adresine yolarsanız Hüseyin halledecektir. Ben kendisi ile de görüşeceğim.
Saygılarımla

SN TRABLUS'a

Belirttiğinzi site adminine (Hüseyin Beye) dosyayı mail ile gönderdim.İlginize teşekkürler

Re: SN TRABLUS'a

mmetin' Alıntı:
Belirttiğinzi site adminine (Hüseyin Beye) dosyayı mail ile gönderdim.Ayrıca size de tekrar gönderiyorum.Dosya size ulaşmadıysa g-mail ile ilgili sorundan olabilir.İlginize teşekkürler

T

TRABLUS

Misafir
Dosya size ulaşmadıysa g-mail ile ilgili sorundan olabilir.İlginize teşekkürler
Bende merak ettim denedim ve araştırdım. Gmail, access ve exe gibi dosyaları güvenlik gerekçesi ile göndermiyormuş.

HÜSEYÝN BEY'e

Ellerine sağlık Hüseyin Bey, paylaşmak istediğim bir bilginin bana getirdiği ek yükte kurtardığın için.Ayrıca kayıt silme ile ilgili problemime eğilme imkanın olursa sevinirim.Teşekkürler

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Paylaşım için çok teşekkürler. Forumun macına ulaştığını görmek bizleri mutlu ediyor.

Ayrıca kayıt silme ile ilgili problemime eğilme imkanın olursa sevinirim
Silme yetkisini kullanıcalara vermiyoruz.
Eğer bir mesaja cevap gelmişse ve sonra kullanıcı bu mesajı silerse sonraki mesajlar havada kalıyor ve anlam bütünlüğü kayboluyor.

Ancak illa silinmesi gereken bir mesajınız olduğunu düşünürseniz o anda online olan bir moderatör arkadaşa silme gerkeçenizi anlatan bir öm gönderin, mutlaka isteğiniz değerlendirilecektir.

Sayın,mmetin,
Malye'de çalışan birisi olarak öncelikle çalışmanızdan dolayı size çok teşekkürederim ama çalışmanızdaki eksikliklerden
1)eşi de çalışanlar işin çocuk yardımı sorunu var
2)ön izleme eklerseniz çok güzel olur
3) kayıt ekleyip güncelle deyince tahakkuk toplomı, kesinti ve ele geçen toplamları boş veriyor
4)emekli kesenekleri şahıs icmal bordrosunuda ekleyebilirsen harika olur
Bu eksiklikleri tamamladıktan sonra huseyinzengin366@mynet.com adresine gönderirsen tekrar görüşlerimi paylaşırım
Saygılar

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 TR
saolun teşekkürler güzel bir program :bravo:

DOSYAYI İSTEYEN TÜM ARKADAÞLARA;
Yeni şekli ve geliştirilmiş hali ile yakında yeni bir sayfada yayınlanacak.Selamlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...